Stížnost na českou kancelář pojistitelů

Od: Datum: 10.08.12 17:03 odpovědí: 12 změna: 10.10.12 00:23

Tato kancelář mně vydírá svojí neoprávněnou vydírací metodou o zaplacení značné částky 6.560,-Kč a výhrůžkami soudního vymahání této částky a následnou exekucí majetku při nezaplacení jimi požadované částky.Jsem důchodce 79let starý a nikdy jsem nevlastnil ani pochopitelně nevlastním žádné motorové vozidlo,ale tato Česká kancelář pojistitelů Ostrava si mně vyhlídla jako snadnou oběť k vydírání a proto na mně požaduje zaplacení částky za dva měsíce kdy prý nebylo moje vozidlo pojištěné.

Vzhledem k tomu,že tyto výzvy plné vyhrožování již značně zhoršily můj zdravotní stav,plné agresivním stylem požadující zaplacení pro mně nemalé částky,aniž bych si uvědomil její odůvodnění,jsem psychicky velmi rozrušem,a chci na tuto kancelář podat trestní oznámení pro neoprávněné vydírání a psychickou újmu.

Děkuji za odpověď,s pozdravem

Jiří Safrtal,Tylova čp.2661/32 Kladno-Bresson 27201

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.08.12 17:55

Bohužel pane Jiří - takhle to tady chodí = v téhle republice - PODVODNÍCI - kam se jen podíváme! Na Vašem místě bych zašel za nějakým právníkem a sepsal to s ním - dodal bych k tomu nějaké to vyšetření se zprávou od psychologa/psychiatra a ždímal bych JE, jak jen by to šlo. Je potřeba k tomu nějakého schopného právníka a s ním tuto záležitost ve Váš prospěch vyřešit. Asi Vám to nepomůže ale takových jako jste Vy je celá řada - JEN MOŽNÁ PROMILE OSOB JSOU TĚMI, KTERÝCH SE TAKOVÉ PRAKTIKY TÝKAJÍ - a s nima oni nic neudělají a proto budou buzerovat všechny okolo. ALE JAK JÁ ŘÍKÁM = AŽ NĚKOMU PRDNOU NERVY - to se nebudou stačit divit - jednají jako FAŠISTI!*cert* a stát jim ještě bude hrát do karet. = JE TO NA POBLI*blee* TÍ!

Od: nu*
Datum: 11.08.12 09:23

Vážený pane, zajděte si na dopravní úřad v míste Vašeho trvalého bydliště a nechte si vystavit výpis z registru vozidel, podle Vašeho rodného čísla...pokud jste nikdy nevlastnil žádné auto a nebyl jste ani v registru uveden jako provozovatel auta, za které ČKP požaduje sankční poplatek, napište ČKP dopisem s doručenkou že požadujete aby V8m tento dluh prokázala výpsisem z regsuitru vozidel, nebo jinak, a že jste připraven hájit se i před soudem.

Pak počkejte jak to celé dopadne, ale v případě že by se přesto pokusila ČKP navrhnout soudu vydání elektonického platebního rozkazu, do 10 dnů musí Váš právník podat písemný odpor, poté soud nařídí řádné líčení, která ČKP prohrraje, včetně povinosti uhradit náklady, včetně těch na Vašeho právníka...

Od: buss®
Datum: 11.08.12 10:58

Sice říkáte že jste nikdy nevlastnil, ale nevíte, co máte v registru silničních vozidel. To je důležité. Takže to jste jim měl omlátit o hlavu. Vozidlo mohu mít a nemusí být přece v registru. Kolik jich stojí na zahradách... ČKP z něčeho vychází.

Datum: 11.08.12 15:38

Zajděte na nejbližší služebnu Policie a trvejte na podání trestního oznámení na neznámou osobu.Zde se bude zřejmě jednat o par.250 Tr.řádu.Takže nebát se a být důrazný.Jak tu někdo radil předemnou,nejlepší by byl ten advokát,ale je otázka,zda máte dost peněz na palmáre i když je jisté,že by se Vám finanční prostředky vložené do kauzy,vrátily v plné výši.

Od: lll
Datum: 11.08.12 22:29

Tady je návod co a jak udělat.

http://lui.yc.cz/CKP/CKP.html

Mnoho štěstí.

Od: kolo*
Datum: 13.08.12 21:42

V každem větším městě je Občanská poradna,která pomáhá i právnicky,zdarma.Najděte si na ni kontakt v internetu nebo na magistrátu.

Od: blazulina
Datum: 14.08.12 20:23

Dobrý den,jsem uplně ten stejný případ co vy,uvádítě uplnou částku kteou ted postihujou mne.já akorád na rozdíl od vás tedy auto vlastnila ale samozřejmě se jedná o podvod kterým ste byl i v napaden.Já mam naštěstí smlouvy takže se snad ubráním.Už dva měsíce mě trápí stejný problém...a nemám zatím žádné odvolání,posílají mě od čerta k dáblu a jak jsem tady četla v diskuzi budu muset asi také za právníem,jim nedám ani korunu. S pozdravem J.B

Datum: 14.08.12 20:58

blazulinko, nesmíte tolika Jiřímu věřit, ono to tak není jak píše.

Nevím kde jste zde četla, že máte jít za právníkem. Moje zkušenosti jsou takovém, že právníci moc nepomůžou..

Pokud jste měla vše v pořádku, jistě to prokážete bez právníka. a zdarma..

přeji Vám toto: (vpravo nahoře)

doplněno 14.08.12 20:58:

zde:

doplněno 15.08.12 19:23:

blazulinko, pokud chcete, můžeme to probrat in line..

ICQ 55180641, skype: milancukrar

Od: blazulina01
Datum: 15.08.12 18:08

Já Vám moc děkuji ...tak kdo dneska pomůže, když ne právníci,ani kancelář pojistitelů ani policie tak kdo?na koho se obrátit?mam vše v pořádku a už jsem jim kopie kolikrát poslala ,ale oni reagují pořád stejně akorád mění částky.Už nedlužím 6500kč,ale 1500kč.zajímavé že?nevím si už rady.A pořád jim psát , že mám vše v pořádku a dokazovat jim to posíláním kopii mě už nebaví :(((.A co tady napsal pan Jiří,mám stejný případ akorád rozdíl je,že já vozidlo vlastnila.

Od: obet
Datum: 09.10.12 10:52

S těmito ostravskými gangstery mám úplně stejnou zkušenost. Vše začlo vymyšleným dluhem, přes online přístup jsem posílal pořád dokola smlouvy, že to tak není. Výsledek? Námitka nemá vliv, dejte peníze. Nakonec vše prodali inkasní agentuře EOS, která se na tomto grandiozním podfuku podílí též. Smlouvu jsem tedy dnes předal osobně v místě pobočky EOS, která to údajně vrátí čkp. Sám jsem zvědavý jak vše dopadne, půl roku dokola dokazuji, že nic nedlužím, odpovědí mi je pouze mlčení a arogance. Dokonce už jsem si sehnal i právníka, je lepší dát peníze jemu, když mě bude zastupovat, než ostravským zlodějům, které platíme všichni. přeji všem aby se dočkali spravedlnosti v tomto " právním státě"

Datum: 09.10.12 18:05

mýlíte se, to není ostravská firma.

Jak je možné, že pan z Písku jim zaslal, že nesouhlasí s tvrzením, že nemá vliv, vložil to do jejich databáze a za 3(tři) dny byl případ ukončen...

doplněno 09.10.12 18:05:

.

Od: skokycz*
Datum: 10.10.12 00:23

Tak dávejte pozor, berou to tak, že pokud zaplaíte i těch 1500 tak se přiznáváte a pak vám nasázej penále i za další období... My jsme taky měli oplétačky, prodali jsme auto, dali plnou moc aby si to nový majitel mohl přepsat na sebe a najednou po dvou leech dopis... žádali 6500 za nějaké období. Ještě že jsme měli smlouvy schovaný. I tak to čkp trvalo skoro dva měsíce než to dořešili.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.