ČKP skutečné nepoj.období delší než chtěj uhr

Od: Datum: 07.08.12 22:37 odpovědí: 11 změna: 09.08.12 11:51

Mám otázku, přišla mi z ČKP výzva k úhradě poj. za 3 měsíce, ale ve zkutečnosti, je nepoj.období 6ti měsíční. Myslíte, že mi ještě přijde jedna výzva k úhradě zbývajících 3 měsíců? A pokud budu psát odvolání, s tím, že jsem měla auto po celou dobu nepojízdné, mám uvádět skutečnou dobu (tedy 6ti měsíční) nebo jen dobu 3měsíční, kterou po mě chtějí uhradit?

Děkuji

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.08.12 23:34

Samozřejmně jim dokažte že vozidlo nebylo provozováno 6 měsíců nebo tu dobu co nebylo pojištěno může to být i děle to musíte vědět vy

Od: itan71*
Datum: 08.08.12 09:16

Těžko se to prokazuje ale pokud to vozidlo bylo např.v autoservise neměl by být problém je o to požádat.Na tu dobu zbývající 3měs.raději počítejte.Tu částku která Vám od ČKP přišla raději zaplaťte a vyčkávejte,když tam budete volat nebo psát nic neuspěcháte.

Datum: 08.08.12 12:41

Hana32 = doporučuji pročíst diskusi na téma ČÉKÁPÉ a budete vědět co a jak dělat v tomto případě a nebudete muset číst HOVADINY od " itan71", který dané problematice zjevně VŮBEC nerozumí = hlavně, že odpoví KRAVINOU! Jakmile zaplatíte - tím okamžikem potvrdíte své porušení zákona a budete platit i tu další část. čkp to dělá běžně, že jeden ( rádoby dluh?) rozdělí do etap po třech měsících aby se zdála částka menší a lidé ji snáze zaplatili ale má to i další aspekt = v případě soudního procesu se částka nedostane nad 10 000 kč a tedy v případě soudní prohry - není odvolání přípustné. " Na lidi je třeba přístnost " - *cert*Je potřeba aby lidi se klepali strachy a stále platili za cokoliv - hlavně za neexistující dluhy!

Upozornění od sys hejkal 08. 08. 2012 13:29:52
Co takto místo HOVADINY A KRAVINY napsat třeba:
Itan71 se mýlí... nebo nemá zcela pravdu...?!
Je to přece jen trochu přijatelnější i pro toho kritizovaného i ostatní...
Ohodnoceno: 1x

Datum: 08.08.12 13:16

Hano, pozor na špatné odpovědi.

Provozovala jste vozidlo v uvedené období? ANo či NE?

Od: hana32
Datum: 08.08.12 14:08

NE neprovozovala, bylo bez motoru odstavené u známého v servisu, ale samozřejmě to asi nebude ČKP zajímat, ale mám i doklad z tohoto servisu, který bych mohla doložit při odvolání Pane Cukrář, včera jsem Vám poslala email. Jsem ráda, že jste se ozval na tuto diskusy.

Datum: 08.08.12 14:31

email jsem četl, odpovím až po pracovní době s odesláním příloh...

doplněno 08.08.12 18:26:

odesláno...

Ohodnoceno: 2x

Datum: 08.08.12 13:37

*ua**tuc*Já možná píšu HOVADINY a odpověděl KRAVINOU ale někdo neumí ČÍST.Autorka píše že neplatila 6měsíců.Můj názor je si je vědoma NEPLACENÍ. A měla by to uhradit.Můj závěr je,KDOKOLIV budeš potom platit autorce EXEKUCI?*vtip*:-P

doplněno 08.08.12 14:16:

Paní HANO, jak jsem již psal a teď jste napsala že máte známeho v servisu který to opravuje, tak věřím že Vám to potvrzení dá.

doplněno 10.08.12 20:23:

*ua**andel*Děkuji za hodnocení*ua**tuc*

Ohodnoceno: 2x

Datum: 08.08.12 14:33

itane, naprosto s Vámi souhlasím"
"Já možná píšu HOVADINY a odpověděl KRAVINOU"
to že někdo neumí číst již nesouhlasím.
Nelze uhradit pojištění za 6 měsíců zpětně!
Nemůže proto uhradit dluh, páč jí ani nevznikl. Páč po měsíci jí pojištovna zrušila smlouvu..
To nic, mýlíte se, ale časem pochopíte.

Datum: 08.08.12 22:23

PÁČ tady někdo neumí číst to napíšu ještě jednou.Nepsal jsem že autorka má zaplatit pojištění 6měsíců zpětně ale měla by zaplatit ČKP za 3měsíce.

Datum: 09.08.12 11:51

kopíruji..."Autorka píše že neplatila 6měsíců.Můj názor je si je vědoma NEPLACENÍ. A měla by to uhradit"
na toto jsem reagoval...OK,?

Datum: 08.08.12 17:37

To Kdokoliv-nemáte až tak pravdu!Toto se mi stalo,nedopatřením jsem zaplatil část mého domělého dluhu a po více jak roce došli další dvě upomínky,vznesl jsem kopiemi doložený odpor proti zaplacení .Balo uznáno ,ani se nepokoušeli vzhledem k tomu že jsem část platil si nárokovat i zbytek!

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.