Střílení do výfuku

Od: Datum: 03.08.12 16:38 odpovědí: 5 změna: 05.08.12 17:53

Zdravím.
zalomil se mi jeden šroubek ve válci motoru,tím pádem k válci pořádně nedolíhá koleno výfuku a když uberu za jízdy plyn (brždění motorem) tak střílí. je to 125ccm 4t ...vadí to motoru? (ventilům)?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: itan71*
Datum: 04.08.12 11:39

*ua*Punkere, ono to nasává vzduch proto ta střelba nejlépe kdyby se podařilo ten šroubek odvrtat projed závitníkem a dát druhý šroubek ,je to spíš hodinářská práce a pokud se to nepovede je to na výměnu hlavy.*hej**dril*

Ohodnoceno: 2x

Od: des*
Datum: 04.08.12 13:32

Kašli na to jseš přece IN?Čím míň kubíků,tím má být větší rachot.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 05.08.12 16:45

vyděl sem že existuje takovej protizávit...navrtne se zalomenej šroub a tím proti závitem se to vyšroubuje jenže přes týden nemám čas a o víkendu je všude zavřeno :( =D časem to určitě dám do kupy,jen mě zajímá jestli to radši nemám nechat stát v garáži nebo to tomu nevadí =D

Od: des*
Datum: 05.08.12 17:33

Vadit by to nemělo.

Od: itan71*
Datum: 05.08.12 17:53

*hej*Vadit to na nějakou dobu nebude snad jen bude o nějakou decku benzínu vyšší spotřeba a budeš trnem v oku švestkám tak se jim vyhýbej.A na vytahování šroubku to mám doma občas to jde výjmečně se to nepovede.Tak hodně štěstí při hodinářské práci*uspech**ua*

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.