Ztráta malého TP

Od: Datum: 01.08.12 13:03 odpovědí: 6 změna: 02.08.12 09:32

Dobrý den,

před pár jsem ztratila malý technický průkaz od auta a zajímá mě kde mi vystaví nový, co k tomu potřebuje a jak asi dlouho to potrvá?

Díky ;)

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: laybor*
Datum: 01.08.12 13:08

Nový vystavi na Magistrátu města - dopravní odbor (razítko ve velkém techničáku),

potřebujete velký techničák a občanku - dělá se na počkání ale v těchto dnech to odbavení na magistrátu trvá.

doplněno 01.08.12 13:11:

Někde chtějí potvrzení od PČR o odcizení .

Od: andiana
Datum: 01.08.12 15:43

Díky moc :)

Datum: 01.08.12 18:24

potvrzení od PČR chtít můžou,ale nemají na to nárok-vy nejste povinnen tuto ztrátu hlásit-narozdíl třeba od OP,pasu-i proto je na úřadech jakože formulář o ztrátě ORV.kde je i kolonka zda hlášeno či nikoli(používám to poměrně často,jelikož při prodeji auta ORV předám kupci,aby mohl legálně odjet-jsme dohodnuti na "ztrátě" při odhlášení-bez ORV nechtějí na úřadech odhlásit,a pak po vydání a hned odhlášení posílám nový + TP poštou)-no a po vyplnění vystaví nové ORV-s tím "na počkání" bych byl opatrnější,jelikož tragikomedie "funkční registr" pokračuje...

Od: nu*
Datum: 01.08.12 21:38

praktická žena nosí klíče a doklady a mobil na dně velké tašky pod velkým nákupem, sice nená schopna přijmout hovor, najít klíče a peněženku loví 5 minut, ale nic se jí neztratí...

Od: andiana
Datum: 02.08.12 08:37

děkuji za rady :)

PS: neptala jsem se jaká je praktická žena

Od: axus®
Datum: 02.08.12 09:32

Prakticka zena ( i muz) nechava ORV ve vozidle;)

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.