Dan z prepychu z aut?

Od: Datum: 31.07.12 16:51 odpovědí: 7 změna: 31.07.12 18:37

dobry den chci se zeptat mam na sebe napsana tri auta ale vsechny jsou starsi 10let je potreba platit dan z prepychu nekdo mi rikal ze muzu jen dve auta dekuji za odpoved

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jarda3*
Datum: 31.07.12 16:57

Az po volbach, ja mam auta 4 a snazim se jich zbavit :-P

Sry, nedalo mi to

Od: vanvanda*
Datum: 31.07.12 17:15

ale je rozdil jestly na firmu nebo na sebe to ja take chci pak prodat

Datum: 31.07.12 16:59

Proč platit tuto daň? Máte tři auta to znamená že platíte povinné ručení třikrát.

Od: cepagis*
Datum: 31.07.12 17:16

Jestli jsou starší deseti let, jistě nebudou přepychová:-D

Datum: 31.07.12 17:29

Neříkal vám to ten "někdo" 1. dubna? V Čr žádná taková daň neexistuje. V praxi bývá zaváděna zejména v dobách hospodářských krizí. Její výhodou je, že nepostihuje nejméně majetné vrstvy obyvatelstva.

Ohodnoceno: 1x

Od: cepagis*
Datum: 31.07.12 17:35

Tahle daň bude asi jiná... znám lidi, kteří na sebe mají napsáno i více aut, dokonce i patnáct či šestnáct... A všechny starší deseti let... takže to postihne tyhle chudáky*smich* Nicméně, až dnes, po přečtení dotazu jsem sám sebe pochválil, že jsem před léty nechal zrušit svoji stařičkou škodovku, když tři auta nesmíme mít...*haha*

Datum: 31.07.12 18:37

Pro němce byste byl sběratelem historických vozů,Ti po 5ti letech auta dávají pryč. *haha*

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.