Při couvání něco mlátí do podlahy - Favorit

Od: Datum: 30.07.12 19:55 odpovědí: 7 změna: 31.07.12 01:13

Dobrý podvečer, chci se zeptat. Jsem po výměny motoru a převodovky a když začnu couvat (hned po puštění spojky a rozjetí dozadu, hlavně při prudkém rozjezdu) mi něco azčne mlátit do podlahy, pravděpodobně v místě, kde jsou přidělány protikusy k pásům. Co by to mohlo způsobobat? Mohlo by to způsovobat utržený držák výfukového potrubí? Předem děkuji za rady.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 30.07.12 19:58

Chtělo by to nakouknout pod auto, jestli se některá část výfuku ´neopírá´ o zem... No - i když - pokud ano, tak ještě několik zacouvání a ´upadne to samo´...

;)

Od: pickman
Datum: 30.07.12 19:59

O zem se nic neopírá, akorát je utržen ten držák od výfuku a je cca 10 cm od podlahy.

Od: ar*
Datum: 30.07.12 20:46

Na 99% mlátí do podlahy výfuk. Překontrolovat jak je přidělaný, jestli v některém míste není moc blízko podlahy a nebo není utržený držák. Jesli víte , že je utržený, tak znáte i příčinu.

doplněno 30.07.12 21:27:

Když se nevaří přímo na nádrži, problém v tom žádný není. Dnes snad už nikdo nepoužívá autogén a zkušený svářeč s CO si stím lehce poradí.

Datum: 30.07.12 21:01

Držák je bohužel utržený v místě u nádrže, což je pro svářečku dosti nebezpečný terén. Poradil by někdo, kdo zná podvozek u Fáčka, jak to na nějaký čas přidělat bez nutnosti sváření? Děkuji.

Datum: 30.07.12 21:05

Zapoměli jste dle mě na reakční silnetblok. Taky se mu říká telefon nebo sluchátko. Mě spíš připomíná lízátko.

Montuje se na držák u motoru u vany a tyčka se opírá o nápravnici pře malé silenty.

Bez něj se ten motor houpe jako kyvadlo v motorovém prostoru.

doplněno 30.07.12 21:17:

Kyv pak motor přenáší na výfuky a ničí jim držáky a závěsy

doplněno 30.07.12 21:17:

Nádrž demontovat a držák přivařit, jinak to bude na hov... *hi*

doplněno 30.07.12 21:29:

A silent na převodovce, vodní pumpě a lízátku je dobrý? Tlumí a nejsou vysypané ty gumy?

Co dělá motor při rozjezdu tam a vzad? Otevřete kapotu a ať pomocník řídí a sledujte pohyb motoru...

Datum: 30.07.12 21:17

Lízátko tam je, je i pevně dotáhnuté.

Datum: 31.07.12 01:13

Tak jste někoho přejel a on se Vás na to snaží upozornit...

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.