Autoškola testy - kolik může být chyb?

Od: Datum: 24.07.12 23:23 odpovědí: 12 změna: 25.07.12 20:06

Zkusil jsem si 25 otázek http://etesty.mdcr.cz/Template1.aspx bez načtení testů a dostaly mě otázky "Co je průkaz totožnosti" nebo "Jaká má být délka tažné tyče". Nebudu obhajovat svoji neznalost, ale zajímalo by mě, kolika chyb bych se mohl v testech dopustit, abych ŘP obhájil.

Předpokládám, že řešení křižovatek 0, technické 2...? Nebo jak to je?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.07.12 00:13

ječ to tak že máš 25 otázek nekteré jsou jednobodové nkteré čtyřbodové a nekteré dvoubodové, máš celkem 50 bodu za těch 25 otázek a aby jsi obhájil nebo udělal řidičský prukaz musíš mít alespon 43 bodu, a tydle tyče atd jsou mezi 2 bodovými otázkami, takže takovýhle otázky mužež pokazit 3 plus k tomu maximálně jedni jednobodovou otázku, nebo mužež pokazit tři jednobodovky a dvě dvoubodovky, nebo jednu čtyřbodovou, jednu dovubodovou a jednu jednobodouv pořád budeš mít 43 bodu tímpádem prospějěeš v testu ;) a 4 bodové otázky jsou jen křižovatky.
já teda dělal 4 řidičáky už a s toho sem měl 2 testy na 50 jeden na 49 a jeden na 48 ;)

Ohodnoceno: 3x

Datum: 25.07.12 07:03

Diky, tak je to asi porad stejny.
Uvazuju o dalsim ridicaku, ale kdyby mi sebrali na auto za testy, tak se nedostanu ani do prace *smich*
Ta 3 . cast, technicka(?) ta se dela jak? Formou slohu nebo ustne? Doufam, ze nebaziruji na presne formulaci, ale na tom, ze o tom ma clovek poneti :)
Datum: 25.07.12 07:32

Neříkej, že jsi technickou neměl i ty :) U mě to bylo před pár lety ústně, normálně po jízdě se mě zeptal komisař na jednu otázku a opravdu za to jde i vyletět, jeden klik po mě za technickou vyletěl a opakoval ji. Nicméně co si pamatuji tak mi někdo říkal, že oni technickou psali po testu na papír, tak možná záleží na komisaři, popř dohodě komisař vs autoškolák.
Pokud by tě zajímali nějaké zásadní info tak se můžu přeptat v jedné autoškole kde dělám síť...

Ohodnoceno: 2x

Datum: 25.07.12 07:46

ok, díky. Za mě se ta technicka úplně vážně nebrala, byl to nějaký test a/b/c... :)

Datum: 25.07.12 07:59

Tak to přitvrdili :) Ale vše je o lidech, však to znáš. Na co bys chtěl řidičák? Snad ne na motorku?

Od: k2
Datum: 25.07.12 10:42

Ja bych to nevidel tak tragicky. Jestli to dobre chapu, tak tech otazek je celkem 883, coz neni problem projit si za destivy vikend (neco malo pres 7hodin cistyho casu pri 0,5 minuty na otazku)...

Datum: 25.07.12 12:48

oděláš test, odjezdíš jizdu a po jizde se ti komisař zeptá většinou na dvě jsou lehký, na udržbe jim tolik nesejde, měl jsem 3 ruzný komisaře na 4 zkoušky (T,B,C,E) a vždy se mě zeptaly, a když sem enřek uplně tak mi třeba dodaly jednu nebo dvě další otázky, a vždyckymě nechaly projit :) jediné co mi jednou nenechal udělat a to byla moje první zkouška a to mě nechal zopakovat jízdu kvuli přednosti zprava ;)

jinak pro uplnost 3 bodová otázka tam není anijedna ;) a jak už nekdo napsal ty otázky si projit není problem, ale ne najednou bych endoporučoval, rozlož si to alespon an víkend po těch 3 hodinách ;) tak sem to dělal já, sem čerstve po poslednim nejvyšším řidičáku ;)

doplněno 25.07.12 12:49:

na co vlastně chceš papíry pochlup se :)

Ohodnoceno: 2x

Datum: 25.07.12 15:28

díky, otázky projdu všechny, to mě nezabije. Většinou se zamotám do formulace, že to sice vím, ale vyberu blbou odpověď, porotože si ji špatně přečtu... minule (před 15-ti lety) jsem dal na poprvé, ale to mi o tolik nešlo :-D

Chci zkusit motorku. Auto mi přijde moc bezpečné a "pionýr" naopak moc nebezpečný... ještě o tom přemýšlím... *smich*

Datum: 25.07.12 15:45

já taky nemam motorku, nikomu ji neberu, uvažoval jse o ni taky, ale čekám jak to vlastně v lednu bude stou 125 v automatu, přeci jen skutr některý (ty dražšší ) dají 120 km/h ale normálnu prumerná a cenově dostupná 125 jezdi v pohodě kolem 100 km/h a to si myslim je už zase nebezepečné :D jak kdo to vezme :) a navíc mužež s timdle už na dálnici a to bez známky ;) to je jen muj tip, pokud to fakt povolí tak si tu 125 koupim a mam klid, a hlevne bez strachu že přijdu o ty papíry co už mám :) je to na tobě chlape ;)

Datum: 25.07.12 17:24

pockej 3 roky, budou za babku. zabije se na tom tolik lidi, ze to anuluji a lidi to budou prodavat, protoze nebudou chtit delat nove ridicaky nebo "rozdilove zkousky"...:)
Od: dieselpower*
Datum: 25.07.12 20:06

taky si myslím, znam 3 holky co dělaly od školy řidičák, jedna umí jezdit super, druhá jakojak štakš to ukočitrje a ta třetí ta ted neměla 4 měsíce auto vruce a neumí se pořádne ani rozjed, a takovýmhle slečnám dovolí hned poměrne dost silnýho skutra což si myslim není dobře, a abych nemluvil jen o slečnách nekterý páni maj taky nekdy problem ;)
osobně z hlediska bezpečnosti globální jsem proti tomuto uvolnění, ale sám ji myslim tto možnost využiju :)
Měly by na to podle me být alespon 5 hodin kondičních jizd :)

Od: 12336544bbb
Datum: 25.07.12 10:59

Z celkových 50ti bodů musíš získat alespoň 43 bodů. Některé otázky jsou za 2 body, některé za 1 a možná některé i za 3. Dělej si ty zkušební testy každej den aspoň 3x a uděláš to naprosto bez problému.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.