Fiat Punto 1,2 r.v. 2000 - zkušenosti

Od: Datum: 24.07.12 21:18 odpovědí: 6 změna: 25.07.12 16:13

prosím vás o váš názor, jaké jsou punta 1,2 44kW,r.v 2000?
kolega z práce má možnost koupit má najeto 130000 za 40000.-kč
ptal se mě hlavně na spotřebu těchto vozů a jestli trpí nějakými častými vadami
děkuji

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: corolka
Datum: 24.07.12 21:30

Bývalý přítel byl mechanik a na cokoliv z francie a Itálie nadával... Ale moje teta si pořídila Punto, rv 2000, kupovali s 50tis. km, tuším tedy, že měli 1,6 a najezdili s ním asi 170tis. prakticky bez poruch (sem tam nějaké běžné maličkosti). Dodnes s ním jezdí jejich dcera... Synkovi teď potřebovali pořídit něco na ježdění do práce, je z vesnice a blbé spojení a naskytlo se jim opět Punto, rv je 01, je to 1,2, najeto má 60tis,top stav a dali za něj 50tis. Mlaďas si zatím chválí, spotřeba okolo 6l. Velká výhoda je, co jsem jinde neviděla, na předních sedadlech neuvěřitelné místo na nohy! Seděla jsem ve spoustě jiných aut a prostor na nohy je opravdu velký. Bratranec má 2metry a v Octavce má sedadlo na doraz a kolena stejně skoro u brady a v Puntu má paradoxně ještě vůli popojet dozadu a celkově se taml épe vejde.

Datum: 25.07.12 13:59

Mám ho 6 let,kupoval jsem ho jako ojeté,dělali jsme s tím všechno možné a ve městě jezdím za 10l/100

Datum: 24.07.12 21:34

Často odchází řídící jednotka, která je nesmyslně umístěná na sacích svodech. Takže tepla si užije dost.*zed*

Datum: 24.07.12 21:46

já mám Punto r.v.98 1,1 a max spokojenost "zatím"

a já ho bral před 5 roky za 60000 a mělo najeto nějak 80000km

s tím místem je to fakt pravda, dostatek jak ve předu tak v zadu

ale rodinné auto to opravdu není! *stop* ( od března jsme už doma 4 osůbky a ten kočárek prostě né a né do kufru dostat)*bum*

údržba - taky za hubičku

jíz. vlastnosti - no je to "tvrdé" vše jde cítet a slyšet, ale tenkrát prostě na lepší auto nebyly penízky a určitě pokud budou časem zase nějaké penízky na auto tak jdu opět do Punta

Datum: 24.07.12 21:54

moc drahé, máme doma jako druhé auto Punto 1,2 40kW, 2006, najeto 70tis a za 60k bych byl šťastný a to je opravdu v dokonalém stavu. spotřeba kolem 6-ti, což mi přijde nehorázně hodně na to, že to vůbec nejede... do města dobrý, jako příměstské na pováženou a na dálnici jsou to muka se spotřebou 7,5, ale když není jiného zbytí... *smich*

Za to vaše byl dal 30 max 40k v dokonalém stavu.

Datum: 25.07.12 16:13

Kolega z práce má asi už 5 roků (nevím obsah a výkon) a až na jednu neustále svítící oranžovou kontrolku (zhasne jen po návštěvě servisu OMV,Agip či Tank ONO) je s ním nadmíru spokojen,(oba i dcera jsou spíše spíš hubenější) a druhý,chlap jako hora má 1,2 na dojíždění do práce a až na to že mu v parném létě na rozpálenou kapotu dali mokrou deku a díky tomu leze lak dolů, je taky spokojen!

Asi jako u všech,pořádně vybrat!

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.