Přihlášení auta

Od: Datum: 24.07.12 16:32 odpovědí: 1 změna: 24.07.12 17:59

Dobrý den , nemáte někdo zkušenost s koupi auta , které jste pak vrátili , ale auto bylo již na Vás pojištěno? Stalo se mi , že jsem koupila auto, následně odstoupila od koupi , jelikož původní majitelé stihli auto nabourat dříve než mi jej předali , auto je však na mne již pojištěné a také odhlášené na mé jméno z registru vozidel . Je to už třetí měsíc kdy je auto na mé jméno odhlášené , ale nedohlášené v místě bydliště jelikož nejsem nový majitel vozu (stále jsem čekala , že původní majitelé auto opraví a následně mi ho doručí jak slibovali ) také je na mne pojištěné zákonnou pojistkou . Má někdo radu jak postupovat v řešení této situace? Co s registrem vozidel , kdy je na mne auto odhlášeno , ale již nedohlášeno , jelikož jsem jej nikdy nevlastnila ani neužívala? A co ze zákonnou pojistkou , která je uzavřená bohužel na rok ( a auto je bůh ví kde )? Za případné rady moc děkuji , Burešová .

.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mikikus*
Datum: 24.07.12 17:59

pojístka se dá vypovědět, peníze za zbytek roku vrátí, příjdete, ale patrně o bonusy a postup ve Vaši situaci je špatný, přihlásit si na sebe auto, když ho nevlastním je hloupost... úřady nezajíma kdo to má a nemá, ale nakoho to auto je... další postup záleží na tom jaká je ta nehoda - velikost oprav, značka auta a taky postoj bourače (řidiče)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.