Jaké japonské auto do 100tis?

Od: Datum: 22.07.12 19:35 odpovědí: 4 změna: 23.07.12 02:00
Zdravím. Vím, že tohle téma je zde často, ale předem děkuji za každou radu. Takže hledám auto v cenovém rozmezí tak 70-100.000,-, ideálně made in japan, ale není podmínkou. Rok výroby 2002 a víš. Jestli benzín nebo naftu mi je celkem jedno, ale kombinovanou spotřebu tak do 6-7l max. Ročně najedu tak +-15.000km. Upřednostňuju určitě spolehlivost a spotřebu před výkonem a výbavou. Nechcu ani nějakýho malýho prcka. Celkem se mi dost líbí ta hranatá Vectra, ale zase nevím jak na tom bude se spolehlivostí. Jinak ideál by byla Toyota Avensis 2003<, ale to už je pro mě jiná cenová skupina. Díky za rady a tipy.
Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ar*
Datum: 22.07.12 20:07

Sice se těchto "anket" moc nezůčastnuji, páč co člověk to názor a každý má doma to nejlepší :D, tak udělám tentokrát vyjímku.

Když rodinného japonce, tak Mazda 6 MZR-CD. No i když asi naše představa o kráse auta se nejspíše bude dost lišit. Já patřím mezi ty kteří souhlasí s výsledkem soutěže o nejošklivější auto, kde právě vyhrála Toyota Avensis 1 generace.

Od: nu*
Datum: 22.07.12 20:41

Yaris

Datum: 23.07.12 00:30

Souhlasím.

V rodině máme Yaris, zhruba 5 let staré, kupováno z druhé ruky, při pár desítkách tisíc km. Průměrná spotřeba mírně přes 4 l. Denně minimálně 40km, provoz už pár let za sebou má, a zatím bez závad.

Datum: 23.07.12 02:00

obecně-at už pak zvolíš cokoli-nekupuj ojeté v ČR,ale západně od nás...,ideálně se ted nakupuje ve Španělsku-sice 2000 km a víc,ale i tak se to s cestou vyplatí(kámoš ted dovezl vonavku Kiu Sportage naftu 2008 CRDíčko se vším za nějakých 95 000,-,u nás jí pod 200 000,-kaček nebouranou nekoupíš)-a jako vše,je to o penězích-takže nejenže sezeneš dobrou kárku(jih Evropy se vůbec nesolí,takže nejen podvozky nejdou do pr...jako u nás), ale zároven i po roce dvou třech na tom ještě pořád vyděláš(pokud to nezhuntuješ)...

Ohodnoceno: 1x

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.