Chrastění, ventyly?

Od: Datum: 21.07.12 17:30 odpovědí: 3 změna: 14.08.12 23:03

Dobrý den, něco mi na autě cinká a nevím, zda to jsou ventyly. Když je auto studené nic není slyšet. když ujedu cca 5 km auto se ohřeje a začne to cinkat když se přidá trochu plynu, jakmlile dám více plynu cinkot přestane. Dělá to tedy pouze když je to ohřáté, a kola jsou v pohybu. když zaslavím, zvýším otáčky cinkot není slyšet, když to cinká a vyšlápnu spojku cinkot přestane. Na utě mám repasovanou převodovku, novou spojku, ramena, brzdy, ložiska v kolech, jsem sem i po výfuku zda není uvolněný nějaký plech nic takového . Tedka mě napadají zda by to nemohly dělat ventyly? ale když auto stojí a zvýším otáčky tak to neudělá což je záhada

dále sem myslel poloosy, lehl sem si pod auto a vzal za levou poloosu, když s ní zahýbu nahoru a dolu tak má menší vůli je to správně nebo nemá mít vůbec vůli? myslel jsem že by mohla chrastit ona. děkuji za vaše rady a nazory

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: dcmen
Datum: 21.07.12 18:22

motorem to nebude, už z toho důvodu že po zmačknuti spojky to nedělá a poloosa a vše co se točí taky ne, jedine co se při jizdě přestane točit po vyšlapnuti je převodovka a spojka

takhle ti to nikdo neřekne co s tím máš v každém případě bych navštivil servís pokud si sám neumíš poradit

Od: dcmen
Datum: 21.07.12 18:25

mimochodem chrastit a cinkat je velký rozdil :)

Od: michalhorak
Datum: 14.08.12 23:03

Zkuste změřit olej v motoru (zda je ho tam dost). Mnoho štěstí.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.