Sprej WYNNS PETROL EGR 3 - aplikace

Od: Datum: 21.07.12 14:03 odpovědí: 1 změna: 21.07.12 14:13
avatar

Honda Civic 1,4 i, r.v. 1995. motor D14A2, najeto 180 tis. km. Nějakou dobu divné jakoby škubání při rozjezdu, svíčky OK, filtr vzduch i benzin OK, spojka nová.

Rozhodl jsem se aplikovat čistič vzduchového sání, ventiků a EGR pro benzinové motory od WYNNS. Chci se zkušených jen zeptat: má ve aplikovat do sacího potrubí. Pochopil jsem to správně, že uvolním vzduchový filtr, vyjmu ho a do ústí široké hadice k motoru vystříká pomocník postupně celý obsah tlakové nádobky, zatímco budu hlídat otáčky 2.000? Na trysku spreje ještě nasadím cca 20 cm plastový nástavec, aby to šlo opravdu co nejdál.

Někdy jsem četl, že se má uvolnit i senzor MAP, ale to si myslím že by nemělo smysl, tam přece může být také dost nečistot.

Děkuji za každou radu a upřesnění postupu.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.07.12 14:13

Jen k tomu senzoru... raději bych ho před čištění vytáhl a očisti někde bokem, protože pokud těch usazenin bude moc, tak to přes něj všechno poleze... ;)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.