Unik vzduchu z nové pneu

Od: Datum: 17.07.12 19:58 odpovědí: 11 změna: 17.07.12 22:14

Koupil jsem si 2 nové pneu na auto ale po krátké době mi u obou se sníží tlak. Po nafoukání na předepsaný se opět sníží tlak. Co stím jak opravit? Děkuji.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: k2
Datum: 17.07.12 20:04

Pochybuji, ze by vzduch unikal z pneumatiky, takze bud uchazi pres ventilek (vymenit ci vysroubovat a zasroubovat-muze netesnit jen diky nejakemu "bordelu") nebo uchazi kolem rafku, tam pomuze jedine pneuservis...

Datum: 17.07.12 20:07

nejdřív po obvodu prohlídnout jestli nejni někde náhodou hřebíček a pak bych koupil ten opravnej spray a fouk ho dle návodu do pneu a bude pokoj

Datum: 17.07.12 20:17

opravnej spray a fouk ho dle návodu do pneu

tohle ať Vás ani nenapadne! Zničíte si nové pneu a přijdete o záruku. Zkusit ventilky a když tak reklamovat tam, kde vám to montovali.

Datum: 17.07.12 21:32

To Magdon-prosím o odpo jak se tím opravným sprejem zničí pneu!Tohle tvrdí každý,ale zatím mi nikdo nebyl schopen vysvětlit jak se zničí! Děkuji za odpověď.

Jinak jednou jsem měl defekt a náhodou jsem narazil /v neděli odpoledne!/ na otevřený pneuservis (někde na okraji Brna na příjezdu po staré od Vyškova)-tak jsem chtěl do vadné dát duši (bezdušová pneu) a mechanik to odmítl.Tak jsem poté jel přes 200km na rezervu domů!

Datum: 17.07.12 21:53

diesel, nesmí se dávat do bezdušové duše, ale mechanik byl hlupák, měl vám sdělit, že se to nesmí, prodat draho duši a říci...nikdy jsem Vám to nedělall

Předpisy jsou od toho aby se porušovali...

Datum: 17.07.12 22:08

taky by mi zajímalo jak se zničí? u svýho auta sem opravný spray aplikoval a jezdím

Od: buss®
Datum: 17.07.12 20:08

Není-li to ventilkem a bylo to přezuto v servisu, šel bych a reklamoval bych to.

Od: jarda3*
Datum: 17.07.12 21:18

Take se da ponorit kolo nebo jeho cast do vody a sledovat bublinky, kde to utika. Ale tipuju, ze to bude mezi gumou a rafkem, nemusi to byt ani spatnou montazi ale povrch uz muze byt porezni - coz by ale asi mel pneuservis odhadnout a napatlat nejakym tesnicim prostredkem. Takze pokud to utika takto, reklamoval bych montaz...

Datum: 17.07.12 21:26

Ne napatlat nějakým těsněním-toto nedělají,ale před montáží mají očistit dosedací plochu na disku!To co napatlají na patku pneu a disk není utěsňovač,ale jen prostředek na lepší nasazení! Na toto se vztahuje záruka! i když si necháte přezout starší pneu!Osobní zkušenost!

Datum: 17.07.12 21:27

definujte krátký čas?

ponořte kolo do vody..

Datum: 17.07.12 22:14

měl sem podobný problém.mám starší litá kola a po přezutí na letní sem pořád musel dofoukávat kola.byl sem v pneuservise a tam chlápek přišel na to,že za prvé ti odborníci z předchozího servisu dali nevhodná závaží,jen zakroutil hlavou.ale to nebyl ten hlavní problém.problém byl v tom,jak už tu někdo psal,tak se mi loupala povrchovka z disků a bylo to porézní,tudíž tama unikal vzduch.jediná možnost,vybrousit a ještě zatřít takovým černým svinstvem,ale to už si poradí v pneuservisu.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.