Kia Ceed SW (2012) - malý kufr? co pořídit?

Od: Datum: 17.07.12 13:27 odpovědí: 7 změna: 18.07.12 21:14

Tak už se objevilo info o novém kombíku Kia Cedd SW. Před dvěma týdny mě prodejce řekl že to bude mít kufr zaručeně vetší, než současná verze, někde na úrovni 580 litru (zarovnáno s horním okrajem sedaček) no a teď se dívám má to jen 528litrů přičemž současná verze ma dle taktéž jejích materiálu 534l.

Pocitově se mě ten kufr u současné verze Kie Ceed SW zdál menší než mám ve "staré" fabii kombi (snažíl jsem se zjistit jak velký kufr v té své současné fabii mám a zjisti se mě to nepovedlo) tj ne ten nový facelift.

Tak teď abych znova přemejšlel jaký auto s digi klimatizací pořídit za rozumný peníz.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: laybor*
Datum: 17.07.12 15:04

Ve sraré Fabii combi je 420 L.

V nové Fabii combi je 505 L.

V Octavii combi II je 560 L.

Rapid 550 L.

Větší kufr než Octavia II nemá ani střední ani vyšší střední třída .Pak zbývá jen MPV nebo Off-road.

Datum: 17.07.12 21:50

Mezi námi, pokud ti nestačí 530 litrů po plato, můžeš ho dat pryč. Pokud té neuspokoji ani tahle hodnota, kup dodávku.

Datum: 18.07.12 07:22

a ještě jen tak pro doplnění-kolikrát za rok potřebuje "malý český človíček" objem kufru nad 500l...?! Tohle je takový přežitek z dob nedávno minulých(doby Š 105,110 a 120),kdy na dovču bylo zapotřebí naložit stan,rodinu+půlku bytu-no a do Škodovčiček to byl trošku problém nacpat...Zkrátka parametr objemu nikde v zemích nejen okolo nás nemá takový "význam",a je to i logické-nikde v oněch zemích nemuseli nakládat půlku bytu na dovču do Š 120...Prostě v klidu...

Od: czadam*
Datum: 18.07.12 10:16

Věřte nebo ne ale když mám naložit do auta kočárek, cestovní postýlku, madraci, peřinku a pak ještě věci pro sebe to už auto plné. A to máme zatím jen jedno dítě. Takže je to zcela reálná potřeba. Jak jsem již psal mám starší (designově) fabii v kombi, kočárek se vejde rozloženej na dno kufru cca akorát (udivuje mě že to mám mít jen nějakých 420 litru, když avizovaná současná kia ceed sw má mít cca 530, pocitově se me zdála o dost menší)

Datum: 18.07.12 13:41

Pocitově? Proč to teda nevyzkousis?

Datum: 18.07.12 20:29

ono bjme je číslo,ale nevypovídá nic o praktičnosti,šíři mezi podběhy apod.-ale že by byla Cee´d menčí než Fábie-to asi určitě nee-švagr má i30 v kombíku(což je sesterský model) a jejich soused právě Fabii v kombíku,no a zkoušeli a laborovali(byt to začalo jakože z hecu)no a Fábka se nechytala...

Datum: 18.07.12 21:14

No jasně, právě proto se divím. Ceed má líp využitelný kufr, než oktávka. I focus má "velké vrata" a žádné podbehy nebo blatníky.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.