Finanční kompenzace po autonehodě

Od: Datum: 09.07.12 14:13 odpovědí: 1 změna: 09.07.12 17:19

Dobrý den,asi 6.týdnů zpátky jsme měli autonehodu,banalita. Paní nám na stopce nedala přednost,zrušila nám kompletně pravou stranu auta,což by nebyl problém opravit,ale auto jsem měla asi 14dní doma po kompletní opravě motoru,oprava byla pro mne celkem nákladná (vzhledem k tomu že jsem momentálně na mateřské dovolené). Pojišťovna mi uznala auto jako totálku,s odůvodněním,že by oprava auta byla dražší než jeho cena cca 22-25tis. Proplatili mi tedy z původně slibovaných 15tis. 14tis,já ale na opravu díky generálce motoru už peníze nemám,řešili jsme to tedy nákupem levnějšího vozu,ale i tak mne to stálo nemalé peníze,poradí mi prosím někdo jak se domáhat aspoń nějaké částečné finanční kompenzace za druhý vůz? Pojištovna dostala veškeré faktury,ale zatím se (už 3týdny) nic neděje a nikoho se dovolat nemůžu,jen podávám stížnosti,na které mi stejně nikdo neodpovídá. Děkuji předem všem.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: lolaprasatkova
Datum: 09.07.12 17:19

Přestaňte dávat stížnosti! Akorát si škodíte. Nejste na světě sama kdo měl nehodu. Bratr je po nehodě 2 měsíce a ještě žádné peníze neviděl. Tohle je velmi složité na tuto poradnu. Neznáme smlouvy a tím pádem nemůžeme přesně odpovědět. Dojděte si na krajský úřad jednou za týden tam bývý právník a ten vám zadarmo poradí . Máte pouze 30 minut. Vemte si sebou všechny papíry. Jinak se zeptejte zda je nutno se objednat. Peníze za druhé auto nedostanete. Pojišťovna počítá s vaším autem jako se šrotem. Pokud máte dobrou pojistku a to určitě nemáte , tak dostanete peníze dle odhadu. K tomu , aby jste měla a dostana náhradní auto musíte mít pojistku kde platíte nad rámec zakonného ručení.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.