Jaký přesný název má tento spoiler

Od: Datum: 06.07.12 18:53 odpovědí: 8 změna: 07.07.12 14:57

Dobrý den,měl jsem na předním nárazníku na felicii 1,3MPi dole u kol takové plastové´´ofuky´´vypadají jak protáhlé kapky směrem ke kolům,ale po noční srážce se zajícem ten pravý ulítl bůhvíkam a už jsem jej nenašel,tak mě zajímá jak se to přesně jmenuje a kde to koupit...docela se mi to líbí a chci to tam zpátky

Fotky hier http://rambajzo.rajce.idnes.cz/Skoda_felicia_spoiler/

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ar*
Datum: 06.07.12 19:01

Říká se tomu zadní rozšíření nárazníku.

Od: fulllempl
Datum: 06.07.12 19:16

To je ale na předek,něco podobnýho ale na předek:D

Od: ar*
Datum: 06.07.12 19:22

Tak to bude logicky přední rozšíření nárazníku. *ee*

Datum: 06.07.12 22:59

No to jsem logicky zkusil zadat do vyhledávače ale nic mi to nevyhledalo,jenom na fobii*palec*

Od: pepr®
Datum: 06.07.12 23:57

Našel jsem jen celý nárazník s tím rozšířením http://spoiler-tuning.cz/tuni…r-skoda-felicia-od-0498-5891/

Předpokládám, že jste si to rozšíření nekupoval sám. Asi to bylo součástí nárazníku, jako v tomto případě.

Datum: 07.07.12 09:38

Jj,feldu jsem koupil už s tím...ale ten spoiler pod maskou tam není,tam jsou jenom ty dvě rozšíření a jinak je ten nárazník originál...takže to asi musí jít koupit samostatně,ale nikde jsem to na internetu nenašel tak nevím,ani na googlu ne...párkrát jsem to viděl,ale s celým tuningovým nárazníkem,samostatně ne,tak nevím

Od: pepr®
Datum: 07.07.12 14:57

Tak je tu ještě možnost, že předchozí majitel tuningový nárazník rozbil a zachránil jen to rozšíření, které přidělal na nový, originální nárazník. Ale to je jen spekulace. Jednodušší možnost je, že už se to prostě nevyrábí.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.