Poradíte s papírama a přepisem?

Od: Datum: 06.07.12 13:17 odpovědí: 5 změna: 08.07.12 20:42

Koupil sem 4kolku ... mám od ní všechny papíry ... ale papíry jsou na někoho jiného než od koho jsem to kupoval

naposled je ve velkém TP: majtel A převedl/odhlasil auto na majtele B ... ten už jsi to na sebe nepřihlasil a zustala stara značka a vše od majtele A ... dále majtel B prodal aniž by jsi na sebe přihlasil a nasledně odhlasil na matele C ... a od majtele C sem to koupil já ... pujde to přepsat na mě? nebo musím nějak kontaktovat majtele B aby vozidlo doregistroval a přepsal na mě ... nebo stačí aby mě dal plnou moc s doregistovaním na mě? a co kupní smlouva tu mam od majtele C ale né od B na ktereho jsou papíry?

kdo se v tom vyzná ... poradí?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.07.12 17:46
avatar

správně by měla být plná moc k převodu spolu s kupními smlouvami mezi lidmi A až vámi,ale stačí od človíčka B a vámi,no a je tam "zádrhel",že v téhle fázi(nedokončený převod)s tím ofiko nelze nic dělat-človíček B to na sebe musí nejdřív doregistrovat a až pak provede odhlášku na vás-pak už to není problém...Otázkou je zda se povede sehnat človíčka B a sejít se s ním(v žádném případě nedávat z ruky TP-už byste ho nemusel vidět a ahoj)...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: laybor*
Datum: 06.07.12 20:08

Napište si plnou moc od pana B a je to . Nikohoho nemusíte zhánět - vlastní zkušenost.

erikch to trošku překombinoval - skutečnost je trochu jednodušší .

doplněno 06.07.12 20:22:

To erikch - když donesete na úřad TP , plnou moc , kupní smlouvu napsanou na majitele B (kupní smlouvu nekontrolují ale můžete si napsat jakoukoliv ke zjednodušení úkonu k přihlášení - samozřejmě platnou smlouvu od majitele D nevyhazujete .) tak úřednice nemůže ani tušit že tam byl ještě majitel C, D, ..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.07.12 20:11
avatar

ono asi jak kde-ale samozřejmě čím jednodušeji to půjde,tím lépe...,to je jasný

Ohodnoceno: 0x
 
Od: wormsik
Datum: 08.07.12 20:42

je potřeba mít ještě nějakou evidenčku? zajet na STK ... pak napsat svou "novou" kupní smlouvu a plnou moc s majtelem B? nepoznají to tam na uřadu?

Od: wormsik
Datum: 08.07.12 20:42

je potřeba mít ještě nějakou evidenčku? zajet na STK ... pak napsat svou "novou" kupní smlouvu a plnou moc s majtelem B? nepoznají to tam?

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.