1x



Jak dlouho lze dělat autoškolu?

Od: Datum: 04.07.12 11:02 odpovědí: 6 změna: 04.07.12 13:49

Ahoj všem, 15.března jsem začala dělat autoškolu na skupinu B, chodila jsem do ní tak 2 měsíce a poté jsem onemocněla, víc než měsíc jsem ležela v posteli s ošklivým zánětem, teď bych chtěla autoškolu dodělat- zbývá mi pár jízd, ale nevím zda to jde, když má tahle autoškola kurzy na cca 3 měsíce (ty uběhly 15.června). Jak dlouho lze dělat autoškolu? Je to někde v zákonu, že se třeba nesmí dělat déle než nějakou dobu? Díky za odpověď


avatar
Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: kelllne*
Datum: 04.07.12 11:07
 

Podle me ji muzes delat jak dlouho chces a kdy chces :D klidne si ji bez ted dodelat (jestli ti to tam teda dovoli no)

Me to dovolili xD

 
Od: k2
Datum: 04.07.12 11:21
 

Podle Vas mozna, ale zakony CR na to maji jiny nazor:

http://www.pravnipredpisy.cz/…/2000/247000/Sb_247000_-_.php

Konkretne 247/2000 Sb. § 13 písm b)

Tedy max. 18mesicu od zahajeni po ukonceni vyuky a vycviku.

 
Od: kelllne*
Datum: 04.07.12 12:34
 

To si myslis ale jen ty! 18 mesicu je dost dlouha doba :D kdyz ona to delala 3 ne?

 
Od: k2
Datum: 04.07.12 13:03
 

Co si myslim jen ja? 18 mesicu rika platny zakon. AS rozhodne NELZE delat, kdy ja chci a jak dlouho chci. Neni to ani o tom, co AS dovoli ci nedovoli, pro ni plati zakon tez. Ani nepisu, ze 18 mesicu je doba kratka, nebo dlouha, je to proste jen max. delka zakonem dana.

 
Datum: 04.07.12 12:40
 
 
Od: ellin*
Datum: 04.07.12 13:49
 

Takže ta doba 18 měsíců je jen pro ty, kteří ještě nemají 18 let? Já už plnoletá jsem dávno a jak jsem to tak počítala ukončila bych výuku (jízdy) cca za 4 (max. 5) měsíců od data, kdy jsem do autoškoly nastupovala. Pro mě tedy těch 18 měsíců neplatí? Pokud ne, tak máte nějaké ponětí kolik je pro mě maximální doba výcviku?

 

 

 

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.