Kolik vody nalít do nafty, na oddělání auta?

Od: Datum: 03.07.12 23:00 odpovědí: 19 změna: 04.07.12 04:44

Mám Passat 2004, 1.9 TDi 96 kw a zajímalo by mě, když má v nádrži asi 8 litrů, kolik vody by se do toho muselo nalít, aby něco odešlo?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
maverick uzavřel tuto otázku

Nejdříve zjišťování půjčky atd a teď najednou je pár desítek tisíc nic...tak tohle fakt ne
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.07.12 23:04

Proč to nezkusíte? :-D

Datum: 03.07.12 23:05

Dle mě by bylo lepší nalít benzín. S té vody se odělá max čerpadlo a vstřiky

doplněno 03.07.12 23:11:

Jen teorie... nikdy jsem to nezkoušel a ani nikdy nezkusím. Je mi líto i starých motorů, které někdo utrápí před vrakovištěm

Od: eurozone
Datum: 03.07.12 23:06

O.k, to je jedno a kolik vody tak víčko od pet lahve?

Datum: 03.07.12 23:07

Tatínek koupí nové? *bzum*

Datum: 03.07.12 23:07

Je to starý krám...

Od: ar*
Datum: 03.07.12 23:13

Sice nechápu důvod tohoto počínání, ale vodou se motro nezničí. Na vodu to prostě nepojede. Daleko účinější na oddělání diselu je dát do nádrže benzín, přilít cukerný roztok a prach z litiny do oleje taky udělá své.

Proč to ,ale dělat *ee* ať vám udělal někdo cokoli, to auto za to nemůže.

doplněno 03.07.12 23:28:

Čerpadlo ani vstřiky se neoddělají, páč než by se stačily zadrbat tak už to dávno nepojede. Jediné co docilíte vodou je, že donutíte nechat vyčistit palivovou soustavu a pak to zase normálně pojede. Klidně tam nalejte kanystr je to jedno. Víčko od PET je jako když plivne, to ani podávací čerpadlo nenasaje. Dokonce i kdyby se podařilo podávacímu čerpadlu ten drtek nasát, do vysokotlakého čerpadla se nedostane, zůstane v palivovém filtru.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 03.07.12 23:16

Na vodu to nepojede, protože se oddělá čerpadlo nebo vštřiky a ty u takovýho starýho auta už nikdo z rodiny investovat nebude. Takže by mě zajímalo kolik tak vody stačí na oddělání?

Datum: 03.07.12 23:26

Čerpadlo se naftou chladí a maže. Hned tak to nebude. Momentálně je namazané a voda ho zadře až při dlouhodobém chodu a pokud neběží motor, tak jen při otočení klíčkem cucne a čeká. Motor nenastartuje (na vodu nejede) a palivo stále čeká, dokud neopadne do nádrže zpět a to trvá někdy i 5 minut.

Datum: 03.07.12 23:28

A kolik tak vody by mělo stačit?

Datum: 03.07.12 23:33

Co nejvíce, ale aby motor běžel. Ho nastartuj a do nádrže přilévej vodu po troškách. Chce to trefit, aby běžel co nejdéle. Pokud přelejěš, tak zdechne, ale čerpadlo může být stále fungující. Pak stačí vypustit nádrž a znovu dát naftu a zase běží.

Benzín ho odmastí (nafta totíž maže) a smrt je jistější i pro čerpadlo.

doplněno 03.07.12 23:34:

pepr: Až si ho oddělá, tak stejně bude odkázán na pěší chůzi nebo kolo (aspoň něco pro zdraví)

Od: pepr®
Datum: 03.07.12 23:32

Voda se dá svezt na špatnou naftu a na hajzla pumpaře, co? To v případě benzínu by šlo dost těžko, co?*bzum*

Až si chlapečku koupíš auto za svoje, tak si tak si tam třeba nakálej.

Do té doby buď rád, že si vozíš pr..l zadarmo .

Datum: 03.07.12 23:35

Zadarmo? Kdo v tom má jezdit je to starý auto, akorát si připadám jako nuzák, když v tom jezdím, protože takový auta stejného roku výroby mají nízkou hodnotu...

Datum: 03.07.12 23:58

Nevím, ale zdá se mi zvolený způsob řešení krajně infatilní.

Předpokládám, že auto není vaše. Vlastník vaši žádost o nákup nového vozidla negoval, a vzápětí jste se rozhodl pro toto řešení.

Pokud si může vaše "familie" vyhodit 70-90 000 Kč z okna, mluví to za vše.

Datum: 04.07.12 00:00

Auto je napsané na mě, ale když se s autem něco stane, bude nové, takže to potřebuji vyřešit a 70-90.000,- není dnes skoro nic...

Datum: 04.07.12 00:09

"70-90.000,- není dnes skoro nic..."

Proč to neřeknete osobě, která by vám koupila auto nové? Pokud váš názor sdílí, problém by to nebyl

Datum: 03.07.12 23:32

Aha, tak děkuji za radu, kolik tak té vody, do servisu to také nemá cenu vozit, při aktuálních cenách těchto vozů to půjde na vrakoviště...

Datum: 03.07.12 23:46

Vezmi si velké kladivo, zvedni kapotu a mlať bez hlavy do motoru. Nebo si vezmi benzín, polej tím auto a zapal. Když tě to baví...*ee*

Od: fulllempl
Datum: 04.07.12 00:21

Hochu s tou demolicí počkej,když není 100 000 nic tak mi to auto dej,já si je ZADARMO klidně vezmu a mile rád tě jej zbavím,já si v tom jako nuzák připadat nebudu to se neboj

Tato odpověď není vtip,já to myslím zcela vážně,radši než zničit skoro nové auto,tak to mi je dej

Datum: 04.07.12 04:44

Zkus s tím skočit do rybníku,nebo to napal někam do stromu.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.