Havarijního pojištění vs poškozený náklad

Od: Datum: 02.07.12 19:41 odpovědí: 4 změna: 03.07.12 20:13

Dobrý den, prosím, znáte někdo odpověď?

Manžel chtěl zaparkovat v podzemních garážích a nějak zapomněl, že má na střeše vozu nosič kol i s koly. Nosič ex, kola na 50%. A mě by zajímalo, zda je možná nějaká úhrada z havarijního pojištění vozu. Auto je nepoškozené.

Pokud je to vyložený nesmyls, tak pardon.

doplněno 03.07.12 12:13:

Díky za reakci, nový nosič 6 tis, oprava 2 kol 9 tis, uf. ...I při 5tis spoluúčastni na havarijním by to stálo za trochu papírování. Zkusím to. Na pojistku na blbost to nejde 100%, to mám zjištěný neboť škodu si způsobil pojištěnec na svém majetku.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 02.07.12 19:44

Kdysi se mi stalo něco podobného (naštěstí až cestou z dovolené) - a řešil jsem to přes pojištení zavazadel (vrámci havarijní pojistky) - bez problému. Takže záleží asi i na konkrétní pojistce/pojišťovně.

Ohodnoceno: 2x

Od: lolaprasatkova
Datum: 02.07.12 23:35

To záleží na pojistce. Tady bych viděla pojistku na blbost. Lidi si neuvědomují jak důležité je mít velmi dobrého pojišťováka a těch je velmi málo.

Datum: 03.07.12 13:57

Pojistka na blbost? Ta se přece vztahuje na to, když vy způsobíte někomu nějakou škodu (příp. váš pes, vaše dítě). Že by se z toho platilo i poškození vlastní věci? To se mi nezdá.

Od: blackflames
Datum: 03.07.12 20:13

pojistka na blbost je divne formulovana . Teoreticky by to mela pokryt ale zalezi na formulaci skody, obrazne budu do neceho mlatit kladivem a znicim to tak to nezaplati ale pokud reknu ze jsem sel kolem a kladivo me vypadlo tak to zaplati

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.