TOMTOM mapy na SD

Od: Datum: 28.06.12 19:55 odpovědí: 3 změna: 29.06.12 16:42

Přeji příjemný podvečer,

známý se na mě obrátil s prosbou. Na netu si koupil microSD kartu(4GB) s mapami pro jeho navigaci TomTom. Problém je v tom, že po vložení do navigace mu to mapy nenajde. Otevřel jsem kartu proto na počítači a až pomocí Total Commander jsem zjistil že obsahem jsou dva soubory s názvem tomtom.000 (2GB) a tomtom.001(1,97GB). Oba soubory jsou skryté, jen pro čtení a archivovat. A přestože technice celkem hovím, tak s navigacema si doopravdy nevím rady. Jak to na navigaci rozběhnout?Navigace je zabudovaná do vozidla..takže propojení s noťasem nemám možnost..je to daleko:-D Prosím o radu...

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: kety®
Datum: 28.06.12 21:49

Mám dojem že se musí instalovat z cd,co je to za auto? Do Octavie jsem to tak dělal kámošovi,instalace trvá hodně dlouho ale povedla se

doplněno 28.06.12 22:01:

Také je možné že ta navigace nenačte 4 GB kartu,nebot některé načtou jen 2GB.Karta může být vadná,nebo zastaralý Firmware.Je toho celkem dost,ale nejlepší je navštívit servis kde tu mapu nainstalují.

Ohodnoceno: 2x

Od: milzal
Datum: 29.06.12 11:22

Myslím, že tyto mapy budete muset rozbalit ve WINRARu. Zde je návod. http://www.bukisa.com/article…002-and-r00-r01-r02-rar-files

Od: hansmen*
Datum: 29.06.12 16:42

Tak navigace je TOMTOM Carminat, vozidlo prý Seat a bylo to koupeno na 4GB microSD(plus MMC adapter), což jak jsem už zjistil tato navigace běžně nepodporuje..a s tím rozbalením to je dobrej tip..rozbaleno a přehráno na SD 4BG a funguje..díky...

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.