Koupě tlumiču

Od: Datum: 25.06.12 14:44 odpovědí: 4 změna: 27.06.12 06:58

Ahoj

mám malou otázku

potřebují koupit tlumiče a na netu toho je dost ale musel jsem se pozastavit u toho když objednávám tak píšou "Přední tlumič P/L "

to znamená že je v sadě pravý a levý nebo je jen jeden kus?

když jsem se díval na kotouče tak píšou v jednotném čísle ale prodavají po dvou

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.06.12 14:56

Ahoj P/L znamená že pasuje na levou i pravou stranu. Musíte koupit dva.

Datum: 25.06.12 19:48

Já, když kupoval tlumiče, tak byly dva v jedné krabici. Jinak pasují na obě strany (L se neliší od P).

Tlumiče se vždy mění oba na nápravě k vůli vyvážení a bezpečnosti jako brzdy, takže většinou se koupit samostatně asi nedají (zatím jsem to tak neviděl).

Od: tr
Datum: 26.06.12 22:04

Zdravím tlumiče se balí po jednom kuse, jen výjimečně v sadách 2 kusů. Jinak určitě kupte oba dva, jinak L/P znamená, jak bylo napsáno, že pasuje na levou i pravou stranu. Jen dejte pozor ať vyberete správný typ i v rámci jednoho modelu vozu, jsou možné dva typy i více typů tlumičů (liší se např. délkou a atd.)

Datum: 27.06.12 06:58

přesně tak jak píše tr výše-jde hlavně o motorizaci-jinou váhu má 1.4 motor a jinou už i 1.8 ve stejném modelu a vesměs jsou i jinak nastaveny tlumiče-zkrátka velký pozor na výběr typu tlumičů...

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.