Svíčky na motory poháněné plynem

Od: Datum: 16.06.12 10:45 odpovědí: 4 změna: 16.06.12 14:06

Mám Daewo Nexia 3dveř verze rok výroby 97 55kw 1500ccm. Jezdím na plyn jaké jsou vhodné svíčky? Na internetu je velý výběr. Které si koupit? Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: des*
Datum: 16.06.12 11:58

Na čerpačce svíčky na plyn nemají?U nás jaké koho napadne a poradí.Osobně si myslím že je zcela jedno jaké jsou,používám Japonce.Stejně na benzin i na plyn.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 16.06.12 12:07

Svíčky dávám už několik let stejné od výrobce prostě ty nejlevnější akorát změnit odtrh ty na plyn jsou jen vyhozené peníze za značku atd a po zkušenostech svíček na plyn které jsem jednou koupil byly špatné nevydržely dloho a začlo to pálit jak chtělo dal jsem staré Pal, brisk a jezdilo to normálně to je má zkušenost

Od: blackflamesiczi*
Datum: 16.06.12 13:33

to je klasicka ceska hovadina svicky na lpg, neznam zadneho vyrobce lpg ktery by je doporucoval, svicky pro danej model a tim to hasne

Datum: 16.06.12 14:06

Já mám Favorita a používám svíčky Brisk DR15YS a jsem s nimi spokojený. Jedna u nás stojí 69.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.