ČKP - doplatek - vlek

Od: Datum: 15.06.12 10:19 odpovědí: 2 změna: 15.06.12 12:13

Dobrý den,dnes mi přišla doplatek od čkp za 90dní pojištěný vlek. A teď něco k případu , koupil jsem vlek v červnu 2010 a byl na mě odhlášen, jelikož jsem s vlekem nejezdil a stál na zahradě a ještě navíc 20. června 2010 skončila STK, tak jsem se na to vykašlal a nepojištoval,novou technicku jsem udělal až 4/2011 a pojištění taky a přihlásil ho. Takže budou chtít postupně celý rok zaplatit. což je cca 10 000kč, Nemá někdo radu či pomoc jak se tomu vyhnout,či zmírnit pokutu. Díky za pomoc Fanda

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: buss®
Datum: 15.06.12 10:23

Fando v historii je to řešeno mnohokrát, odpovědi se jen opakují. Je třeba postupovat v intencích zákona č. 168/1999.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 15.06.12 12:13

Musíte se bránit že jste vozidlo neprovozoval a měl uzamčené v garáži nebo na zahradě je tady spousta příspěvků pročtěte a napište CKP

Ohodnoceno: 1x

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.