Elektricke stahovani okna

Od: Datum: 14.06.12 17:11 odpovědí: 5 změna: 17.06.12 12:12

dobry den,mam golf 1.9tdi,81kw,r.v.98.dnes chci stahnout okenko u řidiče dolu jede,ale nahoru jenom vrči,když mu pomužu ručně tak se chyta.pustim sklo a zase nic muže to byt vlhkem nebo kontakt.diky

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.06.12 17:14

pokud slyšíte motorek, bude závada mechanická.

Od: mowla*
Datum: 14.06.12 17:23

Asi bude ´ojetý´ mechanismus stahování okna - proti váze skla prostě nedokáže vyjet... Vyměnit... Na Oktávu (pravda na zadní dveře), mne nový stál asi 700,-, vyměna na parkingu za půlhoďku...

Mě tehdy praskl spoj mezi ´packou´ na skle a unašečem, tak ve 170 na dálnici - šlupka (jak sklo spadlo) a rachot jako ´sfiňa´...

*smich*

Datum: 14.06.12 17:24

někde ve vodící liště,ozubeném převodu apod.bude zřejmě mechanická překážka(může být třeba polovypadlá manžeta s filcem ve vodící liště okna...)-zvuk motorku je velmi dobrý signál,ono i to "chytání" směrem nahoru(není prasklé lanko náhonu)-takže šupky hupky tapec dolů-okouknout,očistit a promazat grafit.vazelínou

Od: gars7
Datum: 17.06.12 12:12

diky za radu byl to ten ozubeny převod.přehodil jsem ze zadniho na předni okno motorek a jede.ozub.kolečko bylo sjete dal jsem ho na zadni okno a taky jede zvlaštni ,ale super.dik všem.

Datum: 14.06.12 23:29

taky může bejt bordel v elektrice zoxidovaný kontakty spínače nebo samotnej konektor na motorku pak to nepřevádí potřebný proudy a motorku se nechce tahat a vrčí jak pes*smich*

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.