Osvezovac vzduchu do auta

Od: Datum: 13.06.12 11:03 odpovědí: 10 změna: 13.06.12 19:18

Dobry den, ktery osvezovac vzduchu do auta je nejlepsi dle zkusenosti?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ar*
Datum: 13.06.12 11:29

Manželka *smich*

Né vážně já používám "stromeček" od Wunderbaum Wild Rose, ta my voní nejvíc, jen ji v poslední době nemohu sehnat tak teď mám New Car

doplněno 13.06.12 12:18:

Ambi pur nejen že vylčuje škodlivé látky, ale viděl jsem už dost potřísněných a poškozených plastů v interieru vozu.

Ohodnoceno: 2x

Od: jarahosek*
Datum: 13.06.12 11:36

Když chci něco levnějšího, tak koupím stromeček. Dle návodu by se ale měl nechat v obalu a jen nastevřít a to je ošklivé. Tak kupuji ambi pur do auta... Ten je nejlepší na větrák...

Datum: 13.06.12 11:44

a kterou vuni kupujete?

Od: laybor*
Datum: 13.06.12 11:56

V D-Testu zkoumali ambi pury a zjistil , že vylučují rakovinotvorné látky - tak a ted to dýchejte .

doplněno 13.06.12 11:58:

Co dáte na větrání je špatně.

Od: kocour17*
Datum: 13.06.12 18:20

tak ten určitě ;) ani zadarmo dobrá žiravina

Datum: 13.06.12 11:45

California Scents - nyní mám višeň a v zásobě meloun/mango. Vůně úžasná a údajně by měla vydržet až 6 měsíců (i různé reference na internetu toto potvrzují).

Datum: 13.06.12 19:18

Tak jsem si ho objednala, maji opravdu ohromne mnozstvi druhu,ekologicky,odbouratelny,parada!diky za tip.

Od: fram
Datum: 13.06.12 11:58

Stromečky jsem opustila, za tu cenu voní chvíli. Používám větší krabičku domácího osvěžovače skoro za polovic, od Čongů, takový se zvedacím víkem na stopce, a to bílý. Myslím, že to jsou nějaké kytičky. Voní klidně tak půl roku a odstraní pachy. Krabičku mám někde na zemi.

Od: blackflamesiczi*
Datum: 13.06.12 12:45

ja pouzivam jen stromecek, pachy v aute nemam a to vozim psy a kourim . staci jednou za 2-3 mesice vycistit auto tepovacem

Datum: 13.06.12 18:24

Jeden čas jsem si kupoval stromečky wunderbaum a zjistil jsem, že pokud leží na nějakém plastovém dílu palubní desky, tak ho cca po 20 dnech jemně naleptají a ten lept se nedá ničím odstranit (prostě se ten plast rozteče).

Teď tam mám ambipur car s vůni eukalyptu (Breathe) a je to snad jedinná vůně, která se dá dýchat, jinak je mi z jinejch vůní v autě zle :)

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.