Koncový tlumič vyfuku Octavia

Od: Datum: 11.06.12 19:43 odpovědí: 10 změna: 12.06.12 18:23

Dobrý den mám zajem si dat do octavky 16 55kw 1997 koncovy tlumič a bi sem mel zvuk jako tady

a chci ho koupit tady myslite že to bude stejny zvuk jak je tady http://www.amazon.co.uk/UNIVE…ER/dp/B0038X5LSM/ref=pd_ybh_2

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ar*
Datum: 11.06.12 20:10

Tak asi úplně stený zvuk nebude, na tom videu tam má Remus. Co ,ale vím 100%, že bude problém na STK a při silniční kontrole.

doplněno 11.06.12 21:40:

Prodávat to můžou, ale homologaci to nemá a pak se tam objeví napsáno malinkým písmem " není určeno pro provoz na pozemních komunikacích...! "

Od: jirkasivak*
Datum: 11.06.12 20:43

proč to potom prodavají když budu mít problemy

Datum: 11.06.12 20:46

Třeba na tuning srazy na machrování. Kupec se vždy najde ;)

doplněno 11.06.12 20:55:

Kdyby takové výfuky měl každý, tak je na silnici docela kravál a ve městech by se to moc nelíbilo lidem v domech :D

Od: blackflamesiczi*
Datum: 11.06.12 21:36

ja osobne mam rad vyfuky magnaflow dokonala cena )komplet nerez od parozi 400 dolacu a zvuk dobrej ale na oct to nedelaji

Od: olaf71*
Datum: 12.06.12 06:51

Při silniční kontrole polezou pod auto a budou hledat homologaci? Každá druhá motorka dělá větší kravál a nic.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 12.06.12 10:00

pokud clovek nebude jezdit jako prase po meste ci machrovat na policajty tak je to v klidu, jedinej seriovej vyfuk mam na mondeu tdci, jinak vsude sportovni a za 10 let zadnej problem

Od: olaf71*
Datum: 12.06.12 11:16

já jsem si koupil od Ultersport a nezní nijak

asi někde chybice

Datum: 12.06.12 18:23

vetsinou to chce vyndat stredni dil vyfuku , jinak vydel jsem i montaz ladaku az za koncový tlumic malem jsem se posral jak jsou blbý

Od: ladaadal*
Datum: 12.06.12 11:24

Nevím, jak je to s autama, ale na motce mám taky laďák a nikdy mi nikdo nic neřekl. Jen do Alp jsme je museli všichni vyměnit, tam je to prý o dost velký pokutě, ale za celej týden jsme nepotakli jedinýho policajta.*smich*. Tady myslím v pohodě, mám kamarády, kteří, když za to vemou, rozpískaj alarmy v celé ulici a nikdy nic, ale jak se říká - nejhorší srážka na světě je s blbcem, tak doufám, že na něj nenarazím.

Od: jirkasivak*
Datum: 12.06.12 17:56

tak že to koupit nebo neznate neco lepšiho ale abích to sehnal tady ume v anglii

doplněno 12.06.12 18:00:

tady jsem to preložil UNIVERSAL PROSÍM CHECK všem výsledkům měření a podobně Jsou univerzální, takže nemůžeme komentovat, na kterém auta se hodí.Nicméně jsme se snažili dodat všechny měření, které budete potřebovat.Některé svařování nebo adaptéry mohou být potřebná pro některé zařízení.Zadní okno je bez ramínek nebo zmenšovací protože jsou specifické pro Váš vůz.Máme skladem redukce a věšáky také v našem obchodě ebay a rádi poradíme.Vrací nemůže být vyhověno, pokud je vybavena odsávací nebo poškození při montáži.Pokud tohle nebude vyhovovat vašim požadavkům, prosím podívejte se na zbytek naší široké nabídky.Rozměry cca: Konec konec: 54cm Tip: dva kulaté 7 cm x 7 cm x 16,5 cm dlouhé tělo: 30cm dlouhé x 13,5 cm x 21cm hluboký široký Vstup: 54 mm vnější průměr (52ID)

doplněno 12.06.12 18:01:

pujde to na tu actavku co myslité

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.