Jaká je dnes nejlepší dodávka

Od: Datum: 04.06.12 00:10 odpovědí: 4 změna: 04.06.12 07:12

Chtěla bych koupit do firmy novou dodávku, IVECO,FORD,CITROEN..., ale nevím jaké auto od jaké značky. Zajímá mne poměr peněz a spolehlivost.

Nerada bych koupila něco, co budu za rok mít stále v servisu.Auto budu vyúžívat na zásobování materiálem pro stavby.

Nebo mám koupit ato zánovní do cca 10.000 km?

Může mi někdo odpovědět tak, aby i žena rozuměla co dotyčný říká:) díky moc za každou odpověď. Dana

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.06.12 01:07

co se tyce dodavek tak si myslim ze FIAT Vam poskytne nejlepsi pomer cena spolehlivost. Koukal jsem ze treba prodejce autodilu autokelly pouziva fiaty, asi vedi proc. fiat ma sirokou sit servisu, neslysel jsem ze by dodavky od nich nekdo hanil, ba naopak rikaji ze motory jsou nesmrtelne. Kouknete tady http://fiat.smazikkladno.cz/u…tomobily/nove-ducato-dodavky/ maji dobre ceny a peknou vybavu

fiat ma taky motory dvolitrove kdezto citroen peugeot renault at... delaji 2.2 a vetsi, myslim si ze s fiatem se dostanete i na nizsi povinne ruceni. jejich motory multijet vynikaji spolehlivosti a nizkou spotrebou. oproti jinym vyrobcum maji i dobrou antikorozni ochranu. V praci jsem videl 2 roky stare citroeny co uz korodovaly. Nehlede na to ze az bude starsi a bude potrebovat nejaky ten nahradni dil, tak sezenete vetsinu dilu levneji nez na francozske vozy(renault, citroen, peugeot)

http://www.sauto.cz/uzitkova/…at/ducato/9497193?goFrom=list

Datum: 04.06.12 01:13

jeste me napada ze francouzske vozy maji motory HDI, ktere jsou velice nachylne na kvalitu nafty, u nas neni ta kvalita zrovna valna.

Od: blackflamesiczi*
Datum: 04.06.12 07:01

je to uplne jedno protoze kvalitni dodavky se uz nedelaji, osobne bych sel do tranzita kvuly levnym dilum, merdedes je rozpadne za 2 roky, crafter drahej servis, iveco uz davno neni to co bylo a problematicke servisy (alespon v praze) a vsehcno okolo citrona peugeota a fiata nemaji zadnou zivotnost. Takze stejne nebudete vybírat nejlepsi ale nejmene spatnou

Datum: 04.06.12 07:12

ideálně by bylo sehnat(ale pouze venku-SRN apod.) zachovalého Sprintera-starší modely byly dělníky v pravém slova smyslu(to už je dnes opravdu pasé),máme jednoho v práci,tahá denně x tun sem tam a jede pořád...Ale budete-li kupovat něco nového-směrodatným ukazatelem by měla být nabízená záruka...

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.