Odhlášení->jak dále přihlásit+obejití EKO

Od: Datum: 03.06.12 23:45 odpovědí: 4 změna: 04.06.12 10:10

Dobrý den,

potřebuji poradit:

Klasika: Vlastník A odhlásil vozidlo na paní B ( listopad 2011) , ta nakonec nebyla spokojená a tak vozidlo za pár dnů vrátila zpět... OVŠEM-sepsala kupní smlouvu s paní C, která vozidlo provozovala doteď ( pojistka řádně placena).

Ve velkém TP je tedy poslední zápis Odhlášeno na paní B., v malém TP je provozovatel a vlastník pan A. VŮZ KUPUJI JÁ.

Tudíž, pokud jsem to správně pochopil z ostatních článků: Pokud bych vozidlo standardně přihlašoval a chtěl zaplatit EKOvýpalné, sepíšu kupní smlouvu s paní B, zajedu na evidenčku, vezmu zelenou kartu a jdu přihlásit.

Pokud bych /čistě hypoteticky/ ale chtěl udělat "kličku" na EKO, a chtěl k tomu využít kamaráda D (majícího ZTP) tak:

Pan D sepíše smlouvu s paní B, zajedeme na evidenčku (tam necháme napsat jméno pana D i mé jméno) přihlásí na sebe, hned odhlásí na mě, já sepíšu kupní smlouvu s panem D, přihlásím na sebe a hotovo?

Předem děkuji za odpovědi. Ondra


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.06.12 00:29

Pokud vám budou všechny smlouvy navazovat nevidím vtom problém napsal jste to dobře jen na to pojištění pozor pokud nebude pojištěno třeba týden ,čtrnáct dnů a více bude problém do budoucna s CKP ale pokud smlouvy máte tak nehrozí vám nic eko dan samozřejmně můžete vyřešit na ZTP člověka a pak přepsat na sebe nevydím vtom problém

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 04.06.12 07:28
avatar

není to tak trošku zbytečné martirium...?! Nechte vozidlo v odhlášce jak je-vlastnictví vymezuje smlouva,nikoli zápis v registru,a je to bez starostí(a legálně)...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.06.12 09:15
avatar

A až ho bude chtít někdo v budoucnu přihlásit, dostane možná podle nového zákona pokutu 5-50 tisíc. Doporučuji dohlásit před 1.7.2012.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: cantrocz
Datum: 04.06.12 10:10

Děkuji za odpovědi. Zapomněl jsem zmínit jednu důležitou věc: a tou je procvaklý techničák do 31.10.( na úřadě mu to tedy na rok procvakl). tudíž je tedy stejně nezbytné, vozidlo přihlásit.

S pozdravem CantroCZ

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.