Přestavba motocyklu

Od: Datum: 03.06.12 13:46 odpovědí: 3 změna: 04.06.12 09:28

Zdravím,

mám jednu otázku týkající se přestavby motocyklu.Prosím o odpověď,zda-li se tu najde někdo kdo opravdu ví.

Mám v plánu zrealizovat si jednu myšlenku a to přestavět kompletně motocykl.Má otázka je,jestli je možné poté s takovým to motocyklem jezdit po naších silnicích,tedy legálně.Motocykl má papíry i SPZ...díky

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: nu*
Datum: 03.06.12 20:14

Tady není nidko kdo by uměl číst myšlenky, budete se muset o něn podělit...

Datum: 04.06.12 09:27

Popravdě záleží na tom, o jakou motorku se jedná. Všechny změny by měly bát schválené, to je ale myslím drahé. Obecně platí, že když je to motorka u nás neznámá a přestavba není naprosto evidentní (třeba přední vidlice dlouhá 3 metry), souhlasí rozměry kol, na stk projde (technik neví, jak měla motorka původně vypadat). Pokud to bude Jawa 350, asi bude problém, tu zná každý. Btw. viděl jsem na srazu motorku na papírech Honda, která je ve skutečnosti Suzuki. Na STK prý ten člověk neměl nikdy problém (rozměry kol sedí, čísla taky, Suzuki nikde na motorce napsané není).

Od: ladaadal*
Datum: 04.06.12 09:28

Záleží o jak velkou přestavbu se jedná a kolik do toho hodláš investovat. Jde všechno, ale něco může být finančně nereálné alespoň pro někoho. Pozeptal bych se po firmách, které se tím přímo zabývají. Krom různých papírů před začátkem bude fůra papírů taky po ukončení, aby se to dostalo na silnici (oficiálně).

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.