Lupe v kole

Od: Datum: 31.05.12 15:35 odpovědí: 11 změna: 02.06.12 16:31

Jako žena tomu nerozumím a tak prosím pány o pomoc.Při zatáčení mi jakoby píská zadní kolo a když do obou kopnu ,tak v nich dost jakoby ,,lupe ".Neporadíte mi co by to mohlo být?Děkuji Cesmína

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: nu*
Datum: 31.05.12 15:45

pokud je to řebřiňák, je to v pořádku...stačí vzít kolomaz a napatlat to...

Datum: 31.05.12 16:16

Težko radit, pokud nevíme to základní, o jaké auto se jedná *zed*.

U mě to dělala vůle v zadích kolech na nábojích a stačilo jen trošku dotáhnout centrální matici a vůle zmizela. Zadní ložiska kol se nesmí přemazat vazelínou, jinak se vazelína hněte jak těsto a zničí jí to.

Datum: 31.05.12 16:29

peugeot 206

Od: hm®
Datum: 31.05.12 16:48

Jejda, já do teďka myslel, že se jedná o jizdní kolo. :D

Ohodnoceno: 1x

Datum: 31.05.12 17:12

Nechte si pánové ty poznámky a radši poraďte kdo tušíte co to může být.Potřebuju radu, ne posměch.Když je podrubrika auto,tak to asi bude auto a ne kolo že jo.

Od: nu*
Datum: 31.05.12 17:16

Umíte sundat kolo? uvolnit bezpečnostní matici? Máte doma momentový klíč? Nechápu co chcete s tím autem sama dělat...máte prachy na benzin a nemáte pář stovek pro automechanika? když to necháte být, toho se bude muset vyměnit víc a za víc peněz

ani doktor vás nebvyšetří na dálku na základě toho,. že dkyž dop vás někdo kopne, heknete

Od: grandmedium
Datum: 01.06.12 12:53

Vy jste tu všichni houby jasnovidci, vždyť to je úplně jasný co tam lupe a jakoby píská v zatáčce. Je tam moucha, musíte jí vychytat!

Od: poiu®
Datum: 31.05.12 17:18

Pískání nebo lupání (při kopání do kol) může mít více příčin, nejlépe udělát, když navštívíte servis, než Vám kola upadnou.

P. S. Kdyby nebyl dotaz v rubrice "auto", tak bych se také domníval, že se jedná o jízdní kolo. :D

Od: mickey155*
Datum: 01.06.12 09:51

Lupe v kole,no tak to mě opravdu pobavilo :D Souhlasím s většinou.Nemá cenu tady něco řešit, jestli nemáte někoho známeho kdo se v tom trochuvyzná,tak jedině servis..

Od: scorpion*
Datum: 01.06.12 18:05

Podle mě vyměnit ložiska nebo dotáhnout středovou matku.Určitě to co nejdříve vyřešit bude to jen horší.Oprava za pár korun.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 02.06.12 16:31

Pokud si nejste jistá, že máte dotažené kola, raděj bych do toho nesedal. S lupáním jsem se ještě nesetkal, asi proto, že do kol nekopu. Pískání při zatáčení bude určitě ložisko.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.