ČKP soud

Od: Datum: 28.05.12 19:09 odpovědí: 4 změna: 28.05.12 21:52

Tak mne dnes přišlo také předvolání k soudu za nepjištěnou káru která nemá STK a nebylo za ni placeno tři roky pojištění prostě sem ji nepoužíval a dopis který jsem napsal CKP že nebyla provozována a byla na mém pozemku uzamčena a bez STK ještě jsem přiložil foto na kterém je kára bez kola bez světla a v kopřivách a ani mne nebyly schopni odpovědět až dnes předvolání tak co ted stím dluh je 3329.-

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: buss®
Datum: 28.05.12 19:28

Přesvědčit soud, že nebylo provozováno, dokazovat.

Datum: 28.05.12 20:13

co jste děla celou dobu od zaslání dopisu do dneška?

pokud přečtu Váš text, tak nevidím sdělení, že jste vozidlo neprovozoval...

co s tím? určitě bylo spoustu výzev,

dostavit se k soudu a bránit se. Dostal jste předvolání, nebo platební příkaz?

Datum: 28.05.12 21:28

Samozřejmně jsem káru neprovozoval byla na mé zahradě co jsem dělal?napsal CKP že jsem vozidlo neprovozoval a že je bez STK a je na mém pozemku poslal jsem kopii TP že kára nemá STK,zaslal jsem foto káry bez kola ,a bez světla odezva byla platební rozkaz odvolal jsem se proti platebnímu rozkazu a dnes přišlo předvolání k soudu

Datum: 28.05.12 21:52

tak se držte...

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.