Auto do 50 000 kč

Od: Datum: 28.05.12 19:03 odpovědí: 20 změna: 01.06.12 20:06

Dobrý den , potřebuji poradit jaké auto koupit do 50000,- jednalo by se o krátké trasy do práce cca 3km a víkendové výlety Kladno-Praha. Mám čerstvě řidičák a nevím co koupit protože se nevyznám. Nepotřebuji auto na blbosti,ale na ježdění, nejsem puberták abych dělal kraviny. Všem díky za rady a tipy kup si nové auto si strčte za klobouk na to nemám. *vtip*

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.05.12 19:09

Sáhl bych po malém autě, člověk se s ním naučí dobře couvat a parkovat, budete spokojeni. Renault bych si nekoupil, třeba u Clia reziví podvozek... Koupil bych Kiu Picanto, Hyudai Getz nebo něco tak :)

Od: ahasver4*
Datum: 28.05.12 19:11

Pro začátečníka bych volil nějakou Feldu,1.3...Ještě dost se na ní nalítáte,údržba dobrá,spotřeba v poho...Nemůžete se splést..Hodně štastných kilometrů!:)

doplněno 28.05.12 19:17:

No to máte pravdu ale zase,ty bicepsy,taky není k zahození...*smich*

Od: zazamouth
Datum: 28.05.12 19:15

Felda asi nebude špatná, ale nemá posilovač nebo alespon většina z nich ne? A při ježdění po městě se bude posilovač hodit.;)

Datum: 28.05.12 19:23

Jezdím ve městě s Favoritem, posilovač nemá (leda, že bych ho tam časem dal s feldy 1.6Mpi *smich* ) a napohodu. I parkování. To auto je lehké a motor moc neváží. Fakt si bez posilovače zvyknete. Vůbec tam u Feld a Favoritů 1.3 není třeba. U Formanů a Felicií combi a Van plusů snad, tam by to v plném počtu lidí a nákladu bylo znát. Jinak je to zbytečnost, věřte mi ;) (v těchto případech).

Datum: 28.05.12 19:59

posiluju v praci takže v autě už nemusím )

Datum: 28.05.12 19:45

a co třeba seat ibiza teta 60let udělala papíry a pořídila 1,4ku ibizu 1999ku dala za to před 2ma roky 30tisíc udělali se rozvody a náký drobnosti a má auto jak fík kastle supr a motor na 1.4 ku tahá že mi to samotnýho překvapilo *cteni* a zatim žádná velká investice do oprav

Datum: 28.05.12 19:58

Jj koukal jsem ted na jednu z roku 2000 a nevypada špatně je za 24000,- ale má nalítáno 249000km což je dost ne? Ale ibizy vypadaj dobře po těch budu pokukovat

Od: ghv
Datum: 28.05.12 23:30

Punto II 1,2 8V 5 dveří - levný, na tak malý auto prostorný i bezpečný, celkem živý auto, malá spotřeba, poruchovost v pohodě, nemusíš se moc bát že ti ho šlohnou, akorát většina lidí bude říkat fůůůj Fiat to je křáp (přitom ho viděli leda z dálky...). Za 50k seženeš zánovní ve výborným stavu, nejlíp dovézt ze západu.

Datum: 29.05.12 07:34

Tak tvar karoserie mne nějak moc nezajímá ,jde o to at to jezdí a nějaký čas vydrží. Uvažoval jsem fabii ,ale právě že se dost kradou a "ošklivé" auto krást nebudou není o něj zájem

Datum: 29.05.12 07:36

S tím dovozem ze západu to mám těžký neznám nikoho kdo by tam se mnou jel a firmy co auta vozí si berou docela dost za zprostředkování.

Datum: 29.05.12 10:02

Dovezte si ho sám, není to zas tak složité. Návod jak na to tu je stačí hledat. Yaris je taky ok, ale je to už hodně malý auto, v Puntu je víc místa než ve Fabce. Pokud občas budete vozit náklad, tak je dobrá dělená sedačka (neni standard)

Datum: 01.06.12 17:54

sorry-ale podle téhle poznámky je jakože Fabie I hezká...?! Fabie(a ostatní koncernovky VW) se kradou z jednoho prostého důvodu-a tím je neskutečná cena náhr.dílů no a ty specifické,které se bohužel porouchávají na všech modelech koncernu VW se nedají dost dobře sehnat z jiného auta apod.(protože odchází prostě na všech,a kdo má funkční-ví co má a co si za to říct),takže se musí kupovat nové(předražené)-nebo právě použité z kradených aut,ale už za přijatelné ceny...Rozhodně se třeba Oktávky,a i ony Fabie,nekradou pro svůj "vyjímečný" design od Giugiariho...*smich* to jen tak pro ilustraci-jinak problém samotný-výběr-na světě je asi 400 funkčních automobilek a ty vyrábějí(ly) asi 3000 modelů os.aut-takže poradit v čem by zrovna kdo konrétní asi mohl jezdit je trošku utopie...chce to mailnko zúžit výběr-pak se nechá poradit s technikou cenou apod...

Datum: 01.06.12 19:33

Tak jsem to zůžil na koncerny Renault, Seat, Audi tak co by jste doporučili z těchto značek?

Datum: 29.05.12 06:34

Na to,že auto má najeto třeba 250.000km moc nehleďte,dnes je jiná doba než éra starých škodovek ,které byly v naprosté většině po 100.000km zralé na generálku.Důležité je ,aby karoserie nebyla chycena korozí,mechanické díly se dají vyměnit.Asi Vás též bude zajímat výše Eko-daně,pokud již nebude na Vámi vybraném vozidle zaplacena,koukněte sem http://www.nejlevnejsiruceni.cz/ekologicka-dan-auta/

Od: nu*
Datum: 29.05.12 07:20

Yaris 1.0 VVti / 50 kW dovoz z německa

Datum: 29.05.12 07:38

Jj Yaris vypadá solidně, jen ten dovoz z ciziny je už horší jak píšu výše :(

Od: nu*
Datum: 29.05.12 11:21

Dovoz z ciziny je v pohodě, ale jen a jen proto že se toho lidé bojí vydělávají na tom lidé kteří se toho nebojí...

Nebojte se toho. Koupíte si přesně to co si Vy sám vyberete, a ne to, co Vám chtě někdo jiný ( s namalým ziskem) prodat

doplněno 29.05.12 11:24:

v německu jsou i bazary kde se mluví polsky, anglicky, občas je tam i čech, dnes jsou i v čechách firmy které se živí tím že prodávají žluté značky s pojistkou, na kterých můžete dojet domů

Datum: 29.05.12 11:58

Jak je to v současnosti se žlutýma převozkama? (inland kennzeichen). Před 2 lety mi v ČR na DÚ tvrdili, že CZ policie je neuznává a němec mi tvrdil že platí v celé EU (pro jistotu jsem zaparkoval u hranic, dál na podvalu). Než polsky mluvící bazar, tak bych se naučil pár základních slovíček a koupil buď v zavedeném bazaru kde majitel je němec, nebo od soukromníka. Určitě ne od araba nebo turka.

Pak ještě jak to mají se zárukou v bazaru, je povinná ze zákona jen když auto zůstává přihlášené v SRN, nebo i když se v SRN odhlásí a jde do ČR?

Datum: 31.05.12 21:37

no je pravda ,že na německých stránkách jsem našel pěkné auta jen najít někoho kdo tam se mnou pojede

Od: ok®
Datum: 01.06.12 20:06

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.