Je lukoprén odolný vůči naftě?

Od: Datum: 27.05.12 12:44 odpovědí: 6 změna: 12.03.14 08:13

Ahoj, chtěl bych zadělat díru v naftovém filtru, použil bych na to lukoprén, ale nerozleptá ho nafta a tím se mi pak dostane bordel do čerpadla? Stejný připad ještě řeším s teflonovou páskou. Nerozleptá ji nafta?

Co je proti tomu odolné?

Díky Vašek

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ahasver4*
Datum: 27.05.12 12:47

Nevhodné!Použijte nějaké lepidlo na kov,když už to musí být.

doplněno 27.05.12 12:48:

Jestli jsem otázku dobře pochopil a Vám jde o kovové tělo filtru...:)

doplněno 27.05.12 12:56:

http://www.loctite-eshop.cz/s…o-na-kov-34ml-tekuty-kov-p598

Třeba...

Ohodnoceno: 0x

Od: blackflamesiczi*
Datum: 27.05.12 12:50

tekutej kov od loctite a udrzi to bez problemu

Datum: 27.05.12 14:58

epoxidy od Loctite jsou dražší,než od jiných firem .Na zalepení díry by to stačit mělo.Ale spíše bych na to nalepil záplatu,pokud se k tomu dostaneš.Teflon odolává všem myslitelným chemikáliím.

JABRAKA

Ohodnoceno: 2x

Od: niky
Datum: 12.03.14 08:13

Tak na utěsnění nafty bych použil raději nějaký polyuretanový lepidlo od Loctite?

Myslím že to bude nejlepší volba.

Od: ladaadal*
Datum: 28.05.12 09:53

Nebylo by jednodušší koupit nový filtr? Ve filtru je tlak od čerpadla, když to nebude držet, olej vylítne jak namydlenej blesk. To jsi zničil nový filtr při montáži? Pokud ano, ber to jako ponaučení, pokud ne a jedná se o starší, vyhodit a koupit nový, nestojí to zase tolik a nikdy ho neodmastíš tak, aby na něj nějaké lepení dokonale chytlo.

Od: ondra21
Datum: 31.05.12 09:28

No nafta je dost agresivní. Co mám zkušenost tak velmi dobrý je Loctite 3463 - http://proprumysl.cz/loctite-3463-114-g/ ale povrch musí být dokonale čistý a odmaštěný. ideálně ještě zdrsněný.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.