Jak široký průjezd do garáže musí zůstat?

Od: Datum: 25.05.12 16:01 odpovědí: 7 změna: 26.05.12 09:03

Je pravda,když potřebuji zajet do své garáže,pokud je silnice široká 5m,pokud se mě tam ještě postaví auto,tak mě musí stačit na zajetí do své garáže jen 3,5m?Jak tvrdí policie?

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: buss®
Datum: 25.05.12 16:35

Ach joo, no ono také záleží s jakým autem, jaký to má rejd a není nic jednoduššího, než si to vyzkoušet. I někde na ploše, na jakém poloměru zatočí. A pak na kolikráát... Já bych couval.
Ano, zákon nám říká, kolik musí zůstat pro projetí.

Od: anulka
Datum: 25.05.12 18:15

Ono je projetí a projetí,pokud máte rovný terén a ne nájezd z kopečka,takže si tam musíte zacouvat.je to docela i problém ,se kterým se pere i dost mužských.

Od: pepca*
Datum: 25.05.12 19:06

ja nevidim problem v takovem pripade ani z kopce, ani na rovince...

Datum: 25.05.12 21:50

Když se Vám před garáž postaví bezohledně nějaké auto, tak požádejte nějakého přítele, který má staré auto (nejlépe jeep vepředu s traverzou), ať k Vám do garáže bezohledně zajede. Pak už se Vám tam nikdo stavět nebude.

Ohodnoceno: 2x

Od: anulka
Datum: 26.05.12 08:37

Díky za dobrou radu,nejlépe si zapujčit tank a shrnout auta po celé ulici,od shora,až dolů a byl by klid.

Datum: 26.05.12 07:51

Soused má garáž naproti mé.Ví,že když se postaví ke své garáži,já mám problém do svojí zacouvat.Tehdy jsem přijel z práce a dost jsem spěchal.Sousedovo auto samozřejmě před garáží a já se musel jet otočit na konec ulice,abych mohl do garáže nacouvat z druhé strany.Tak jsem to trochu oroštoval a protože naše ulice je dost prašná,nebylo za mnou vidět.Výsledek? Půlka ulice mne přestala zdravit,ale do své garáže zajedu kdykoliv a z kterékoliv strany a bez problémů.

Ohodnoceno: 2x

Od: blackflamesiczi*
Datum: 26.05.12 09:03

3,5 metru pri couvani staci pro vsechny auta

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.