Jake kvalitni flasch sterace?

Od: Datum: 06.11.16 22:17 odpovědí: 10 změna: 08.11.16 16:36

Zdravim, uz mam dost tech levnych steracu co vydrzi dva mesice pekne stirat. Mate nekdo zkusenosti s konkretnima steracema? Chci ty ploche. Jsou na Peugeot 307. 700 a 650mm. Diky Martin

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.11.16 22:40

Dobrou zkušenost mám se stěrači Bosch. Už jako nové stírají od dost lépe než ty levné supermarket stěrače a taky vydrží znatelně déle.

Jen chci podotknout, že se jim říká FLAT stěrače ;)

Ohodnoceno: 1x

Datum: 07.11.16 03:55
Znackove jsou urco dobre bosh.
Ja ale kupuju v globu sheron a jsem spokojen.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 07.11.16 07:43

Kupte si originální stěrače od Peugeotu, to by měla být jistota.

Od: krtek
Datum: 07.11.16 08:39

nedávno jsem reagoval na podobný dotaz..mam F1 ..před 8lety kdy jsem ji kupoval byla jako novinka tyto flat stěrače..kupoval jsem za 600,- sadu od Bosche (jiný výrobce ještě nebyl)..stíraly kvalitně..dnes, po 8letech jsem je jako dosloužené vyměnil za opět flat tentokrát za obyčejné za 300,- . Kvalita stejná. Má je i otec a nestěžuje si..Stírá pěkně..

Datum: 07.11.16 08:59

Celá léta u svých aut a v rodině měním pouze gumy stěračů za pár kaček.A žádný problém, také proč by měl být.

doplněno 07.11.16 09:07:

http://shop.autodilykrc.cz/cz…86-gumicka-sterace-610mm.html

doplněno 07.11.16 11:24:

pro krtek - prodávají gumičky i do flat pro informaci

https://tuning.autodoplnky.cz…8388856/?h=1&utm_source=sklik

Od: krtek
Datum: 07.11.16 11:05

klidně mi to nevěřte, ale ty flat stírají lépe než klasické gumičkové..což je také důvod proč se už nedávají...aneb pokrok nezastavíš..

Od: xyz
Datum: 07.11.16 11:10

Četl jsem test, ze kterého vyplynulo, že flaty jsou dobré pro "asfalt" a raménkové pro off-road, protože lépe stírají v náročných podmínkách. Ale je fakt, že test je cca 6 let starý.

Datum: 07.11.16 17:25
Taky měním jen gumicky.
Mam 407 a renault thalia II. Oba mají tyto sterace a u obou to jde bez problémů vyměnit.
Teď jsem prvně zkusil silikonove gumicky a uz jsou na autě skoro rok a pořád perfektní.

Od: anek
Datum: 08.11.16 15:26

Před víc než 3 roky jsem si nechal v originál Hyundai servisu vyměnit stěrače na novém voze (ty z výroby byly hrozné). Dali tam rebrandované flat Bosch Aerotwin. Cena byla extrémní, stálo to přes 2 litry. Nicméně nyní, o 3.5 roku později, stěrače stále drží a stírají jako nové (autem jezdím denně, není garážované), přežily všechno možné. Nemůžu tomu uvěřit, všechny co jsem měl na autech kdy předtím, vydržely vždycky tak maximálně rok.

Datum: 08.11.16 16:36
Otázka jestli není lepší vyměnit 4x gumicky za 50kč, než kupovat celý sterac za 2000,-
Nikdy nevíte kdy manželka nebo kdokoli v zimě zapne.sterace které jsou primrzle ke sklu atd...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.