Bojovat s Čpk nebo zaplatit?

Od: Datum: 22.05.12 15:12 odpovědí: 11 změna: 22.05.12 20:48

Zdravím,řeším jako jeden z mnoha svou pitomost.Zakoupil jsem rozbité auto,které se 3měsíce opravovalo potom jsem udělal stk auto pojistil,přihlásil a jezdil,a jezdil pak prodal a koupil jiné...Po dvou letech přišla výzva o zaplacení povinného ručeí za 86dnů co jsem auto opravoval a neměl zaplaceno. Teď už vím,že podle nich jsem měl jít hned druhý den s kupní smlouvou udělat povinné ručení nebo dát značky do depozitu,ale tenkrát jsem si myslel,že když není auto ještě přihléšené tak to dělat nemusím.Má s tím někdo zkušenost ,že nějak dokážu abych za dobu co jsem auto spravoval,nemusel zpětně platit a ještě tak nehoráznou částku.

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: buss®
Datum: 22.05.12 15:55

Zákon sám dává návod, prokázat Kanceláři že vozidlo nebylo provozováno...

Od: ben*
Datum: 22.05.12 16:18

již se tato tady snad stokrát řešilo! pročtěte starší dotazy, stejné jako ty vaše nebo zaplaťte..

Od: blackflamesiczi*
Datum: 22.05.12 16:43

provozoval na poznich komunikacich? zaplatte

Stalo na soukromem pozemku? neplatte

jen bacha na to aby auto nedelalo stk bez povineho ruceni a nebo jste ho tam vezl na podvalu

doplněno 22.05.12 16:43:

myslim pozemnich

Ohodnoceno: 2x

Datum: 22.05.12 18:32

xlobo,

jak napsali kolegové, jedině jednoduše prokázat, že jste neprovozoval.Složité je jen abyste věděl jak.

ICQ 55180641
mailto: milan.cukrar@volny.cz

přeji úspech jako na příloze...

Datum: 22.05.12 18:51

Milane-zdravím-takové potvrzení je snem(a bude)stále více jedinců-ale jak jsem nastinoval v sousedním příspěvku,včera jsem četl zajímavé pojednání v Týdnu-celý registr asi půjde do pr...le,jelikož MVnitra jej k 1.7. vypíná a má přejít pod MDopravy-ale to nemá připravený ani software,prostě to bude ještě "veliká legrace" a krom nás všech bude mít smolíka i celá ČKP...

Datum: 22.05.12 19:13

erikchu, zdravím, poslední dobou přibývá uknčených případů. Vysvětluji si to tím, že lidé jsou ocohtnější mi zpětně dát vědět o ukončení, nebo dříve si říkali, čkp to zamítlo, Milan kecal, tak to reději zaplatíme a mám pokoj...i takové občas dostanu informaci, "raději jsme to zaplatili"

můžete mi, prosím, dát odkaz na počteníčko jsem četl zajímavé pojednání v Týdnu

děkuji

Datum: 22.05.12 19:23

uz 9x ukonceno, akorat jednou to zamitly s tim ze chteji potvrzeni ze servisu tak jsem jim to poslal znovu a zvyraznil kolonku v mem autoservisu

Datum: 22.05.12 20:00

blacku, blahopřeji..

jak k ukončení, tak i autoservisu...

tuším že jste někde z jihu?

..

Datum: 22.05.12 20:13

jojo strakonicko

Datum: 22.05.12 20:37

ach ta paměť, vzpomínám blízko je Nepomuk a já tam budu na přelomu prázdnin...

doplněno 22.05.12 20:53:

Petr Záleský... a taky motorest?

Datum: 22.05.12 20:48

v nepomuku ted ma servis bejvalej spoluzak , v pyramide

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.