Evidence servisních prohlídek v autor. serv.?

Od: Datum: 19.05.12 17:15 odpovědí: 1 změna: 20.05.12 12:12

Když mám Škoda auto a je servisovaný od koupi v autorizovaných servisech - u Klokočky, zajímalo by mě, zda bude záznam o servisu třeba v počítači i u autorizovaného servisu třeba na Jarově?

Předem děkuji za objasnění mého dotazu.

S pozdravem


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: buky*
Datum: 20.05.12 12:12

Bude tam záznam, jen pokud tam bylo auto v servisu nebo na opravě. Záznam ostatních servisů tam nemají, přesto že jde o autorizované servisy. Pokud se snažíte vypátrat, zda u Klokočky někdo jen nerazítkoval a udaje odpovídají skutečnosti, musel by jste pátrat po servisech zda u nich vozidlo nebylo, popř. co bylo důvodem návštěvy. Porovnáním udajů se dá zjistit nájezd km k určitému datu,různá poškození a závady na vozidle, o kterých u Klokočky nemusí mít ani tuchy. Servisy si bohužel tyto udaje nepředávají, o opravě u konkurence vědí jen to,co je zapsáno v serv. knížce, pokud to tam vůbec je. Tvrdá konkurence funguje i zde!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.