Mycí linka s textilními kartáči - Domažlicko

Od: Datum: 16.05.12 13:52 odpovědí: 4 změna: 12.08.12 22:03

Dobrý den,

nedávno jsem si koupil nové auto a chtěl bych s ním jezdit do nějaké kvalitní myčky, aby nepoškrábala lak. Na internetu jsem našel, že nejlepší jsou myčky s textilními kartáči. Nikde už se mi ale nepodařilo takovou myčku najít. Nevíte prosím někdo o takové myčce v okrese Domažlice, popř. někde poblíž?

Děkuji moc :)

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.05.12 13:58

Dobrý den, myslím, že dnes již mají všechny myčky textilní kartáče. Popř. se můžete zeptat obsluhy. Bohužel je pravda, že všechny myčky poškozují lak, takže i textilní, jelikož do něj dělají rýhy. Proto je pro auto zdravější mýt ho ručně v samoobslužném boxu.

Od: drwash
Datum: 12.08.12 17:24

Dobrý den

Zde Vám posílám odkaz na mycí linku vybavenou textilnímy kartáči.Bohužel naní ve Vašem okrese.

J.Š.

Datum: 12.08.12 17:34

Rozhodně bych radši zvolil ruční mytí ;) do laku škrábou všechny kartáčové myčky.

Datum: 12.08.12 22:03

Myčky s označemím Softec.

Pro příklad u pokladny Shellu mají na ohmatání vzorek kartáčů z myčky.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.