Problém s kontrolkami na přístrojové desce

Od: Datum: 15.05.12 14:54 odpovědí: 4 změna: 15.05.12 23:22

Dobrý den dnes jsem si všiml po 4 měsících co vlastbním své nové auto že se mi při druhé poloze klíčku nerozsvěcejí všechny kontrolky jde o kontrolku motoru a hladiny vody a jeste snad zaple nebo vyple mlhovky

v cem je problem? muzou to byt pojistky? nebo to prodávající vypojil protoze svitila treba ona kontrolka motoru? na diagnostice ani nikde jinde sem s tim zatim nebyl doufam ze mi poradi nekdo zde

jedná se o BMW E46 316ti rok 2002

díiky za odpovědi .

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.05.12 15:15

Dobrý den, jestli auto jezdí, kapaliny máte a motor nedře, tak to není tragické. Můžou to být třeba jen špatné žárovky a nebo pojistky. Ale kdyby to bylo pojistkami, tak by podle mého nesvítila celá palubovka nebo min, všechny kontrolky na ní. Ale BMW neznám a nevím, čím by to mohlo být. Ale zkusil bych žárovky. Možné také je to, že auto mělao nějaký problém a majitel před Vámi je odpojil. A to jste si všiml až nyní nebo to dělá už od koupě?

Od: n3ss3r
Datum: 15.05.12 15:55

Zdravím všiml jhsem si toho právě až teď muj nazor je ten ze jen tak tyhle zarovky nepraskaji ty by meli vydrzet vsechno takze to predchozi majitel mohl klidne vyndat no chtelo by to na diagnostiku a pak nekoho kdo rozumi elektrice a BMW

ja sem si myslel ze to muzou byt ty pojistky ale jak rikate to by asi nesvitilo cele nebo cela ta cast tech kontrolek

Datum: 15.05.12 16:26

vyndat palubovku skontrolovat popřípadě vyměnit žárovičky a skontrolovat očistit napružit kontakty v konektorech *cteni*

budou to spálený žárovky běžná věc

Od: nu*
Datum: 15.05.12 23:22

určitě to bylo bourané a šikovně opravené a kontrolky blbě propojené

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.