Nejste přihlášen/a.
Narazili jsme na problem pri debate. jak resi jerabnici na prihradovych jerabech svoji potrebu? jidlo a piti si berou s sebou,ale jinak maji plinku nebo lezou na pricnik a moci po vetru? Co velka?
Na velkou, kdyz jsou na hodne vysokem jerabu, tak s sebou muzou tahat kyblik, ne?
Ale spis si myslim, ze normalnimu cloveku staci chodit na velkou jednou denne a urcite se da naucit, aby to bylo pred nebo po smene.
ZP resi chozeni jerabniku na zachod?
Mozna by se mohlo uzakonit povinnost toytoyek vedle kazde jerabnicke budky.
Jednoduše-kolegové to řešili na jeřábu co měl za budkou jeřábníka plošinku-tak močil z plošinky,a u jeřábu kde se lezlo rovnou ze žebříku do kabinky tak do pet láhve nebo poklopen přímo dolů (takto ale většinou jen když pršelo,déšt to spláchnul.Velkou potřebu holt lezli dolů (pkd to bylo akutní!)Ale zatím měli jeřáby max do 5 patra,
Tady je odpověď přímo od jeřábníka: newgrounds.com/...
Mimochodem, těch $100k/rok by se mi taky líbilo
A chirurgové? Má na stole otevřený hrudník, srdce v lavórku s ledem a 6 hodin práce před sebou. Možná i více. Nemůže si odskočit. Ani do petky.
Přemýšlela jsem podobně o strojvedoucích. V těch starých parních krasavicích nebyl záchod ani náhodou, a myslím, že není ani v současných lokomotivách. Dneska jezdí strojvůdce v rámci šetření většinou sám, řízení vlaku nemá předat komu. A když to vydrží do stanice, tak tam se zase konat potřeba nesmí, když vlak stojí.
Navíc jsou lidé /třeba já/, že když musí, tak prostě musí. Žádné odkládání! Tak by mě zajímalo, jak to ti fírové dělají. Jsou to taky jenom lidi, i je může zaskočit potřeba v nevhodný okamžik. Jako každého z nás.
Nejpitomější to bylo na rande! Ale to mi už, naštěstí, nehrozí. Jaga.
Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz.
Používáním poradny vyjadřujete souhlas s personifikovanou reklamou, která pomáhá financovat tento server, děkujeme.