Nejste přihlášen/a.

Přihlásit se do poradny

 

Jsem ošklivá?

Od: lilale®
Kamarád s kterým si rozumím mi řekl ,že budeme stále jen kamarádi.
Prý nejsem jeho typ.
Na jednom nejmenovaném portále jsou dobří muži i zábavní,ale hledají asi paní dokonalou... Ne všichni..
Nemám žádné plastiky a operace a mám nadváhu. Foto do komentáře.

 

46 odpovědí na otázku
Řazeno dle hodnocení

 

 


4x

A já myslel že jdete k té kadeřnici.

A že vám už odpověděli.

emimino.cz/...


Chodíte na emimino..
Kadeřnictví teprve čeká ale upřímně měla jsem toho tolik na hlavě...

To jste by byl co jste mi tam napsal vepřová hlava?

Ne nechodím a nenapsal.

Jen mám jednu ošklivou vlastnost, a to že některé fotky proženu Google lens, no a někdy vypadnou podivné věci

 


2x
Osobně preferuji přirozený vzhled, ale zde je určitě dost prostoru pro zženštění vašeho vzhledu. Asi by nebylo vyhozením peněz investovat do služeb stylistky/vyzážistky. Možná by pak i dotyčný "kamarád" změnil názor.
doplněno 23.06.26 20:01: Už to zaznělo, především účes a brýle. Zadarmo můžete začít tím, že do eshopu s brýlemi vložíte svoji fotku a virtuálně si budete zkoušet různé tvary brýlí. Ale chtělo by to k ruce někoho dalšího, kdo vám to ohodnotí.

Ale modrá barva mi sluší..si myslím
Brýle prý taky ale časem je vyměním už vím zhruba tvar..
Ke kadeřnici se chystám..
Jak mám mít ženstější vzhled? Chybí víc líčidel..
To mě zajímá..
Nebo co je na mě mužského..

Mě na té fotce nic mužského nepřijde. Ale extrémně ženská taky není. Spíš bych řekl, že je taková nevýrazná.

Ale já kladu mnohem větší důraz na osobnost, než na vzhled. Ta vaše se tu zatím také nijak zvlášt neprojevila, ale to se z fotky nepozná.

Takhle (v rámci této diskuze) ve mě budíte dojem spíš domáckého typu, který nepřekvapí a nezaujme a sám se směřuje spíš k nenápadnosti. (Což není ani špatně, ani dobře, prostě první pohled.) Tohle by asi ocenil někdo starší, kdo se dřív spálil a teď by chtěl založit tichou a usedlou rodinu.

Samozřejmě jste tady toho o sobě moc neřekla a skutečnost může být naprosto jiná. Tohle je prostě můj první dojem. A také jde o to, co od případného partnera očekáváte vy. Pokud byste změnila oblečení, účes, brýle, líčení, mohla byste na první pohled vypadat zcela jinak. Ale stejně jde jen o první dojem, pro nějaký vztah je mnohem důležitější, jak budete poté vystupovat, co vás baví, co naopak nemáte ráda, co chcete do budoucna a co ne a co očekáváte od protějšku.

Co tak ve svém okolí pozoruju, tak první dojem může sice prolomit ledy, nebo naopak odradit, ale to, co se doopravdy počítá jsou ty ostatní věci.

Většina mužů komentuje své partnerky ve stylu "tehdy mě zaujala tím, či oním, ale časem se ukázalo, že je taková nebo maková a proto jsme spolu".

Jinak odpověď na vaši otázku: ne, ošklivá nejste, vyloženě krásná taky ne, ale to vůbec není to podstatné.


gilhad
Děkuji
Vím že do extrémní ženskosti mám daleko..
Jsem si vědoma.
Ty máš aspoň dobře mířenou kritiku a objektivní zhodnocení.
Nejsem žádná barbie ani víla.. a ani nechci a ani nebudu.
Ale opravdu si nemyslím že bych měla pouze mužské rysy nebo byla vyloženě ošklivá. Jak někteří si myslí. Jo vyloženě krasnXh žen a mužů je málo.
K tomu že jsem domácí typ: nelepim si řasy a ani přicesky..ani nepicham rty.. a malují se málo.. v dnešní době je to asi špatně

Já se taky nemaluju ani nenosím příčesky, ale já to nepovažuju za podstatné.

Spíš bych se na vašem místě zkusil zeptat toho kamaráda, co vás zná, proč nejste jeho typ. Řekl bych, že to podstatné nebude ani v brýlích, ani v účesu, ani v jiných vzhledových záležitostech, ale spíš to bude spočívat v tom, že ho nezajímají žádné vaše koníčky (máte-li jaké), nebo váš přístup k nim a k životu.

Jinými slovy, že jste ho nezaujala tím, jaká jste (bez ohledu na vzhled).

Že tak krásná, aby pro ten pohled okamžitě trvale ztratil hlavu, nejste a jiné důvody taky nevidí.

Sice mu nejste protivná/odpudivá/kdesi cosi, je mu ve vaší přítomnosti dobře (jinak by nestál o kamarádství), ale nějak nevidí důvod pro výraznější vztah.

Někomu domácké typy vyhovují, někdo hledá něco jiného (100 lidí, 100 chutí)

Přijde mi, že tady vystupujete poměrně defenzivně (na moji zmínku o domáckém typu jste odpověděla stylem "tak se nemaluju, je to tak moc špatné?" = čekáte ode mě rozhodnutí a odpuštění. Co je mi po tom, co vy děláte s líčidly? To je přece vaše věc a dělejte si s nima, co se vám zamane. Já vás nemám hodnotit, rozhodovat o vás, natož vám odpouštět vaše rozhodnutí! Já jsem cizinec z internetu.

Když by se mi nelíbilo, jak mě někdo hodnotí, vytasil bych se s tím, co pro sebe považuju za důležité, co umím, co dělám zajímavého ... takhle to vypadá, že pro vás je hodně vysoko hodnocení od jiných a jiné věci tak vysoko ve vašich prioritách nejsou.

Což může být pravda, nebo naprostý omyl, dat je málo, a ani jedno z toho není apriori zlé - je to jen můj pocit, jak na mě působíte.

Můžete to považovat za správnou a žádoucí reakci (a brát to, že je to tak príma), můžete to považovat za naprosté nepochopení (a přemýšlet, jak působit jiným dojmem, abych vás pochopil správně), můžete to brát jako zrcadlo z nečekaného směru (a přemýšlet, jak změnit sebe, aby se vámváš obraz líbil), nebo to můžete brát jakkoli jinak (a reagovat na to jakkoli jinak). Je to jen na vás.

Ale podle mě ten fyzický vzhled v tom zdaleka nehraje takovou roli, jakou mu přisuzujete.

 


2x

Kamarádovými slovy se netrapte. Zůstaňte v mnoha ohledech svá. Ale něco se vylepšit dá. Začněte ofinou. Prohlédněte si fotky Uršuly Klukové. Pak vyměňte brýle. A zase doporučím foto, tentokrát Dagmar Peckové. Ta má výrazné mužské rysy (Vy ne!) a velký obličej. A brýle vždy nápadné, za nimi svůj obličej schovává. Určitě se dá něco dělat s nadváhou. Trochu macaté ženy se mnoha mužům líbí, obezita je problém. I když - v širší rodině mám dvojčata, dnes už vážené otce rodin. Obě manželky jsou tlusté, jedna hrozně moc. Prostě tlusté holky byly jejich typ!

Moje dětská láska se oženila s vyloženě nepěknou dívkou. Kdykoliv jsem je zahlédla, jen se smáli. Asi v ní viděl a našel něco, co je pro jiné skryté. Na ČT1 se dívám na seriál Inspektorka Candice Renoirová. Hlavní postava je tlustá, pihovatá, obličej jako lívanec a vlasy jako roští. Ale stále se směje a v každé sérii má jiného milence. Ano, je to vymyšlené, jenže i v životě to tak bývá. Kamarád, v mládí velký proutník, mi kdysi vyprávěl, že od dívek typu modelka rychle pryč. Že se domnívají, že z jejich krásy muž zhloupne a zahrne je dary. A i v milostném životě bez vlastní aktivity jen čekají. Nepěkné dívky a nevýrazné prý jsou skvělé partnerky úplně ve všem. On si pro manželství vybíral podle povahy hlavně budoucí matku svých dětí. Vy nejstě nepěkná, jen zatím taková šedá myška.

Klid a hodně štěstí!


Děkuji za pěkný komentář..
Ta Dagmar Pecková mě zaujala..ta je opravdu jak předělaný muž i když sympatická
Akorát ofinu jsme měla a moc se mi to nelíbí.ale spíš patku do strany je lepší..

Vám se líbí/nelíbí? A vidíte, jak jsou obě úspěšné, ač dokonalé nejsou. Znovu říkám: Ve vzhledu to není!

 


1x

No řeknu to asi takhle.

Před dvěma roky to bylo lepší, copak se nám tak hrozného stalo?

poradte.cz/...


Jiný brýle a jiný účes.. možná stárnutí

A hlavně na každé fotce vypadáme jinak..

 


1x

Je dobře, že každý vypadáme jinak. Každý z nás v sobě má něco hezkého. Kdybychom byli všichni stejní, jako třeba kachny, nebo prasata, byl by ten život moc fádní.

Líbí se mi, že jste přirozená, taková normální. Když se podíváte na naše rádoby séreblity, vidíte umělé telecí napíchané obličeje, místo rtů klobásy, místo prsou balóny...

Život - to je změna. Zkuste jiný typ brýlí, jiný účes. Volila bych spíš vzdušnější, nadýchaný, než splihlý. Co polodlouhé mikádo s ofinou, pážecí účes? Modrá barva vám sluší, tento odstín mám také velmi ráda.

Pod brýle decentní nalíčení, ne příliš hrubé, brýle jej totiž zvýrazní. Jinak je mi dost divné, že za ty 2 roky, které uplynuly od Vaší minulé otázky, jste se nikam příliš neposunula. To je škoda.

Muž, který s vámi mluví takto neomaleně, si nezaslouží ani, abyste byla jeho kamarádkou. At si dál hledá svou hvězdu. I Vy jistě jednou najdete někoho, komu se budete líbit jako kamarádka i jako žena. Jaga.


doplněno 24.06.26 04:01:

A je jedno přísloví, které říká: Není ošklivých žen. jsou jen ženy, které se neumějí udělat hezké.

 


1x

Já jsem hluboce přesvědčená, že vaše přitažlivost a krása není ve vzhledu, ale v chování a v celkovém dojmu. Jen předmět je krásný tím, jak vypadá, protože se nehýbá, nemluví, nijak se nechová, chybí mu živočišnost. Nevěříš? Kolik slavných lidí je opravdu krásných? Jakože má pěknou postavu, pěkné oči, pěkné rty, pěkný nos? Vůbec! A přesto je lidi milují a obdivují. A kolik je opravdu krásných a bezchybných a jsou krásní pouze na dobře nasvícené fotce nebo soše. Kolik krásných žen je osamělých a obyčejných nebo dokonce nehezkých je v partnerství a v rodině štastná. Krása ženy není pouze ve vzhledu.

 

23.06.26 19:01

olin

Mimo jiné bych zvolil jiné brýle, více zaoblené a menší, ale vzhledem k cenám brýlí je někdy lepší vzít "levnější"-to jen mimochodem. Krása není všechno, některým mužům se líbí spíše ženy silnější postavy, nemusí to být modelky. Dobré je zvolit i "moderní" oblečení, ne něco "babičkovského". Měl jsem kamarádku se kterou jsem si vždycky hezky pokecal, rozuměli jsme si, ale jak uvádí tvůj kamarád, "nebyla můj typ vzhledově", ale sranda s ní byla kdekoli a kdykoli.


Teď se to nosí. Tyto brýle mi slušeli nejvíc ze všech brýlí co jsem si zkoušela.
Tlouštka je problém asi většinou jo.
Kamarád taky mě bral jen jako kámošku..
km

brýle jsou ok, sluší

Nejsi ošklivá. Já jsem asi tisíckrát ošklivější než ty. Máš tenké obočí, já ho mám jako Brežněv. Nos mám podobně baculatý, jako ty. A nosím menší brýle, hranaté, ale že by mi to na kráse přidalo, to se rozhodně říct nedá.

mll

Za mě naprosto v pohodě (ošklivá určitě ne). I ta fotka je dobře udělaná.

Vzhled bych ale nepovažoval za to nejdůležitější. Jsou důležitější věci. Nějaké tuny mejkapu nebo dokonce plastiky jsou podle mě naprostá zbytečnost. Ty změní jen skořápku.


Děkuji
No právě že dnes je vzhled hodně důležitý kvůli prvnímu dojmu..

To ale váš hlavní problém není, že ne?

Ten kamarád je daleko za prvním dojmem (a ten ho zjevně neodradil) a stejně pořád nic.

 

trtr

0x
Zdravím, nemusíte si dělat zle. Každý je krásný pro někoho jiného a pak se taky říká, že každá žena je krásná.

 


0x

Problem je ta nadvaha, ja by som tiez povedal "budeme len kamosi".


Pokud máš rád štíhlé...
Kdybych měla o x kg méně tak by to bylo ok?
mll

Taky záleží jaká (jak velká) nadváha. Lepší mít pár kilo navíc než se stresovat každým dekagramem nebo tím dokonce obtěžovat ostatní.

Podle té fotky to určitě nebude až tak zlé, ve ksichtě se to neprojevuje.

Podle BMI má nadváhu snad každý (údajně 75% české populace je "obézní") s tím bych se vůbec nestresoval.

 


0x

Diskuze o ničem. Chybí mi fotka celé postavy.
A není to jen o fyzickém dojmu. Zatím nelze ani odhadnout, jaká je vaše povaha a psychika. Bez toho se nedá vyjádřit.

23.06.26 21:36

Dobře no

 


0x
Když budu úplně upřímný, tak z mého pohledu jsi ošklivá a nejde jen o nadváhu (která z této fotky nejde moc poznat), ale i o obličej. Chybí ti něžné, ženské rysy. Jsi jako hromotluk a ty brýle jsou katastrofa. Nic si z mého názoru nedělej, je jenom jeden z mnoha, ale je upřímný.

To dělají i ty brýle možná.
Ale jako respektuji tvůj názor. Potkávám muže s daleko drsnějšími rysy...
Ty vypadáš jak? Popis se mi a kolik ti je
mll

Pravda vypadá trochu jak mužatka, ale neni to myslím až tak zlé. Prostě jsou takové (i daleko horší). Myslím že je to pořád v pohodě. Zase někteří chlapi vypadají dost zšenštile, já si to třeba o sobě nemyslím, ale jeden z důvodů, proč nosím plnovous je, aby bylo jasné, že nejsem slečna. Když ale takový člověk je oholený, tak nevíte, je to muž nebo žena?


Tak vypadám v pohodě píšeš a pak zas že jako mužatka trochu. Tak si vyber..
Ale pak takových muzatek je dost..

Já v tom rozpor nevidím. Teda nemyslím si, že vypadáte jako mužatka, ale i mužatka může být naprosto v pohodě.

Moje manželka rozhodně není krásná fyzicky, ale je naprosto úžasná (Jsme spolu už 30 let, tak o tom něco vím )


Možná by vám manželka Nadala kdybys tě jí řekl že pro vás není krásna...
Opatrně,ale neznám Vás
Jako zanme mám do.mužatky daleko..navíc z jedné fotky to nejde soudit

Fakta jsou fakta, ale co do pomíjivé fyzické krásy, když je úžasná

Nicméně to bylo míněno spíš na vás - buďte úžasná a nikdo nebude koukat, jak zrovna vypadáte.

(Snáz se řekne, než udělá ... ale funguje spolehlivě.)

 

vili

0x
Změnil bych určitě časem brýle, protože tyhle se mi vyloženě nelíbí. Změnil bych barvu vlasů na tmavý odstín a část vlasů možná směřoval do čela.
Koupil bych si řasenku nebo stíny a začal alespoň v některých situacích zvýrazňovat oči.
A opravdu zkusil zhubnout. Bohužel i tlustý chlap bude preferovat žensky tvarovanou a ještě lépe zpevněnou postavu než obézní. A vzhledem k typu postavy hezky oblečenou. Což není nutně to, co je aktuálně moderní, ale to, co postavě lichotí. Modré volné stanové triko to ve vašem případě, bez urážky, není.
Pokud chcete mít větší výběr partnerů, musíte být co nejvíce pro muže zajímavá.
Jinak jo, běžná průměrná tvář, žádná šereda, ale ani wamp. Přesně jako to zde už někdo napsal. Vhodná partnerka pro muže, který je spíše usedlý a hledá klidnou společnost bez větších ambicí. Náznak úsměvu to hodně může pozvednout. Dá se to naučit.
Jinak samozřejmě moje hodnocení je subjektivní, běžně bych se takto k ženě nevyjádřil, pokud by se jako vy vyloženě nezeptala na můj názor.
A stále platí, že povahové vlastnosti a projevy samy o sobě potenciálního partnera příliš nezaujmou v případě, že pro něj není zajímavá i vizuální stránka, ale mohou zkazit dobrý dojem z výborného vzhledu. Tedy jinak řečeno, až ze sebe časem uděláte atraktivnější osobu, myslete na to, že atraktivita spočívá i v sebevědomí z vlastní hodnoty a stylu komunikace s okolím.

To není triko to jsou modré šaty rovného střihu.
Tak někdo rád i tlusté a někdo vůbec to já vím..

Zhubnout chápu,ale každýmu se líbí něco jiného..
A zmalovat se a nechat si udělat řasy a kdo ví co všechno..
Mám udělané jen obočí..
Vlasy tmavě nevím chystám se na něco jiného ale každý to vidí jinak

 


0x

Milá slečno, nechápu a nepochopím muže, chlapa, gentlemana, který se může takto vyjádiřit o jakékoli slečně, paní atd atd. Někdy skutečně někdo nevypadá "jako ze žurnálu", ale v tom přcce netkví charakter či duše člověka. Pokud se někdo může takto vyjádřit o osobě známé či blízké (i když je o je jen kamarádla), tak to je podle Vítězslava Nezvala "ďáblův muž a otrokář",. Vůbec na takového člověk nemyslete, neprobírejte ten hrubý výrok a uvidíte, že dřív či později bude štastná.

Tak štastné vykročení, zakázat si jakékoli vzpomínky na hulváta.

 

 

tj

0x
Upřímně: Nejste ošklivá, ale také vám nebudu mazat med kolem úst. Většina lidí napíše, že jen nejste jeho typ. Jenže nekonkrétní kritikou, aby vás náhodou neranili, vlastně nikdy nezjistíte co je potřeba změnit, aby se situace posunula k lepšímu.
.
Ano je potřeba udělat změnu. Pokud jste spokojená s aktuální situací, nic neměňte. Logicky. Pokud ale chcete něco jinak, pak je třeba něco dělat jinak. Alternativou je to vzdát a rozhodnout se být single, což je mnohem pohodlnější pro většinu žen i mužů, než si přiznat, že je něco v nepořádku a přeprat své vlastní ego.
.
1) Vaše brýle. Ta věc se tady v komentářích neopakuje náhodou. Jestli vám připadá, že vám sluší, máte zřejmě špatný vkus (co se moderní doby týče), a jestli vám někdo ze známých řekl, že v nich vypadáte dobře, asi bych si dal pro příště pozor na jeho rady. Nejde jen o velikost, ale i tvar obroučků. Mám pocit, že podobné nosila moje babi, škoda že nemám fotku. Tohle sráží jinak v celku hezky vypadající obličej.
.
2) Umělé řasy, vlasy a nějaké extra líčení, či malované obočí nepotřebujete. Máte přirozeně mile vypadající obličej. Tímhle byste to zkazila.
.
3) Některým ženám sluší krátké vlasy, některým dlouhé. Vzhledem ke tvaru vašeho obličeje nechte tak jak jsou, případně nechte delší, aby se opticky obličej protáhl. Pokud zkrátíte, budete vypadat jako jedna naše paní učitelka na ZŠ (ve špatném slova smyslu).
.
4) Nadváha/obezita. Mluvím zde z pozice muže s obezitou 2. stupně, který je nespokojený se svou postavou a něco s tím dělá. Určitě existují muži i ženy, kterým se může toto líbit. Když se jeden špek dotýká druhého, potu v záhybech, neustálé zadýchávání partnera/ky do schodů a o zdravotních komplikacích, hlavně v budoucnu a zbytečně více rizikovém těhotenství nemluvě. Drtivé většině na tom ale nic přitažlivého nepřijde a i když si tím tak trochu řežu větev i sám pod sebou, mám názor, že je to tak správně. Není na tom nic zdravého, není to v pořádku. Člověk nemusí mít supr postavu, nadváha je za mě v pohodě, ale s obezitou by se bojovat mělo. Udělá to opravdu hodně velkou změnu, mnohem větší, než nějaké líčení. Sám jsem typ, který projde kolem čokolády v obchodě a už jen od pohledu na ní přibírá, ale i přesto vím, že se dá hubnout. Mám už ze 132,5kg 111,8 a pokračuji. Jsem líný na cvičení, takže jsem si vybral hlídat kalorie a funguje mi to. Cvičení jen výjimečně, nedávno jsem zařadil lehké posilování (zdůrazňuji to slovo lehké). Člověk nemůže být líný na obojí, jedno je třeba si vybrat (pravidelné řádné cvičení vs. pravidelný zápis kcal). Pro mě je méně "bolestivé" to druhé. Také si člověk uvědomí, kolik toho vlastně sní a dojde k mnoha překvapivým zjištěním (třeba že Big-Mac je k obědu kaloricky i výživově lepší, než talíř těstovin - ne, že bych to jedl normálně, ale jen uvádím pro zajímavost - je to fakt). Časem si na to člověk zvykne, přijde mi normální si zapisovat kalorie (je to taková denní minihra) a také se učím co jíst a v jakém množství. Pokud byste chtěla nějaké rady ohledně tohoto tématu, mám s tím přes rok zkušeností.
.
Celkově jste hezká žena, pokud chcete něco změnit, abyste se hnula z místa někam jinam, zkuste něco z toho, co zde lidé, nebo já píšeme. (A zadupejte ego, to je nejhorší nepřítel a dokonalá brzda, která vám brání v rozletu. O tom také vím své.)
.
Hodně štěstí...

Ty brýle já bez nich nevidím..
Brýle potřebují...
Možná si koupím jiné ale tyto mám nedávno nové.
Teď je to moderní ty obroučky.
Čím dál víc lidí nosí takové brýle..
Vlasy to půjdu ke kadeřnici..na krátko bych nikdy nešla kvůli tvaru hlavy.
Nadváha asi není hezká a přitažlivá...
Ale jak pro koho. Někomu se líbí třeba ženy s nadváhou a někomu se líbí chlapi s břichem..
Já bychj chtěl Amit o x kilo.mene ale je to náročné...
Zajímavé že mám milý obličej a další napíše mužské rysy..tak si vyber ..haha
Vaše vyjádření je dobré a objektivní
halamus

A co čočky nebo laserová operace očí? Vím, pro haždého se nehodí.

K otázce, vzhledově, z toho, co jsem viděl, nejste můj typ. Ale je mnoho jiných více či méně důležitých věcí, jedním slovem se to dá říct, jako charisma.


Rozumím. Já nemám na muže vyhraněný typ.
A kdo je váš typ? Jako úplně upřímně.
Jo já mám z operace strach..
Čočky se musí pořád sundat a nandat .

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz.

Používáním poradny vyjadřujete souhlas s personifikovanou reklamou, která pomáhá financovat tento server, děkujeme.

Copyright © 2004-2026 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]