Nejste přihlášen/a.
Mě na té fotce nic mužského nepřijde. Ale extrémně ženská taky není. Spíš bych řekl, že je taková nevýrazná.
Ale já kladu mnohem větší důraz na osobnost, než na vzhled. Ta vaše se tu zatím také nijak zvlášt neprojevila, ale to se z fotky nepozná.
Takhle (v rámci této diskuze) ve mě budíte dojem spíš domáckého typu, který nepřekvapí a nezaujme a sám se směřuje spíš k nenápadnosti. (Což není ani špatně, ani dobře, prostě první pohled.) Tohle by asi ocenil někdo starší, kdo se dřív spálil a teď by chtěl založit tichou a usedlou rodinu.
Samozřejmě jste tady toho o sobě moc neřekla a skutečnost může být naprosto jiná. Tohle je prostě můj první dojem. A také jde o to, co od případného partnera očekáváte vy. Pokud byste změnila oblečení, účes, brýle, líčení, mohla byste na první pohled vypadat zcela jinak. Ale stejně jde jen o první dojem, pro nějaký vztah je mnohem důležitější, jak budete poté vystupovat, co vás baví, co naopak nemáte ráda, co chcete do budoucna a co ne a co očekáváte od protějšku.
Co tak ve svém okolí pozoruju, tak první dojem může sice prolomit ledy, nebo naopak odradit, ale to, co se doopravdy počítá jsou ty ostatní věci.
Většina mužů komentuje své partnerky ve stylu "tehdy mě zaujala tím, či oním, ale časem se ukázalo, že je taková nebo maková a proto jsme spolu".
Jinak odpověď na vaši otázku: ne, ošklivá nejste, vyloženě krásná taky ne, ale to vůbec není to podstatné.
Já se taky nemaluju ani nenosím příčesky, ale já to nepovažuju za podstatné.
Spíš bych se na vašem místě zkusil zeptat toho kamaráda, co vás zná, proč nejste jeho typ. Řekl bych, že to podstatné nebude ani v brýlích, ani v účesu, ani v jiných vzhledových záležitostech, ale spíš to bude spočívat v tom, že ho nezajímají žádné vaše koníčky (máte-li jaké), nebo váš přístup k nim a k životu.
Jinými slovy, že jste ho nezaujala tím, jaká jste (bez ohledu na vzhled).
Že tak krásná, aby pro ten pohled okamžitě trvale ztratil hlavu, nejste a jiné důvody taky nevidí.
Sice mu nejste protivná/odpudivá/kdesi cosi, je mu ve vaší přítomnosti dobře (jinak by nestál o kamarádství), ale nějak nevidí důvod pro výraznější vztah.
Někomu domácké typy vyhovují, někdo hledá něco jiného (100 lidí, 100 chutí)
Přijde mi, že tady vystupujete poměrně defenzivně (na moji zmínku o domáckém typu jste odpověděla stylem "tak se nemaluju, je to tak moc špatné?" = čekáte ode mě rozhodnutí a odpuštění. Co je mi po tom, co vy děláte s líčidly? To je přece vaše věc a dělejte si s nima, co se vám zamane. Já vás nemám hodnotit, rozhodovat o vás, natož vám odpouštět vaše rozhodnutí! Já jsem cizinec z internetu.
Když by se mi nelíbilo, jak mě někdo hodnotí, vytasil bych se s tím, co pro sebe považuju za důležité, co umím, co dělám zajímavého ... takhle to vypadá, že pro vás je hodně vysoko hodnocení od jiných a jiné věci tak vysoko ve vašich prioritách nejsou.
Což může být pravda, nebo naprostý omyl, dat je málo, a ani jedno z toho není apriori zlé - je to jen můj pocit, jak na mě působíte.
Můžete to považovat za správnou a žádoucí reakci (a brát to, že je to tak príma), můžete to považovat za naprosté nepochopení (a přemýšlet, jak působit jiným dojmem, abych vás pochopil správně), můžete to brát jako zrcadlo z nečekaného směru (a přemýšlet, jak změnit sebe, aby se vámváš obraz líbil), nebo to můžete brát jakkoli jinak (a reagovat na to jakkoli jinak). Je to jen na vás.
Ale podle mě ten fyzický vzhled v tom zdaleka nehraje takovou roli, jakou mu přisuzujete.
Kamarádovými slovy se netrapte. Zůstaňte v mnoha ohledech svá. Ale něco se vylepšit dá. Začněte ofinou. Prohlédněte si fotky Uršuly Klukové. Pak vyměňte brýle. A zase doporučím foto, tentokrát Dagmar Peckové. Ta má výrazné mužské rysy (Vy ne!) a velký obličej. A brýle vždy nápadné, za nimi svůj obličej schovává. Určitě se dá něco dělat s nadváhou. Trochu macaté ženy se mnoha mužům líbí, obezita je problém. I když - v širší rodině mám dvojčata, dnes už vážené otce rodin. Obě manželky jsou tlusté, jedna hrozně moc. Prostě tlusté holky byly jejich typ!
Moje dětská láska se oženila s vyloženě nepěknou dívkou. Kdykoliv jsem je zahlédla, jen se smáli. Asi v ní viděl a našel něco, co je pro jiné skryté. Na ČT1 se dívám na seriál Inspektorka Candice Renoirová. Hlavní postava je tlustá, pihovatá, obličej jako lívanec a vlasy jako roští. Ale stále se směje a v každé sérii má jiného milence. Ano, je to vymyšlené, jenže i v životě to tak bývá. Kamarád, v mládí velký proutník, mi kdysi vyprávěl, že od dívek typu modelka rychle pryč. Že se domnívají, že z jejich krásy muž zhloupne a zahrne je dary. A i v milostném životě bez vlastní aktivity jen čekají. Nepěkné dívky a nevýrazné prý jsou skvělé partnerky úplně ve všem. On si pro manželství vybíral podle povahy hlavně budoucí matku svých dětí. Vy nejstě nepěkná, jen zatím taková šedá myška.
Klid a hodně štěstí!
Je dobře, že každý vypadáme jinak. Každý z nás v sobě má něco hezkého. Kdybychom byli všichni stejní, jako třeba kachny, nebo prasata, byl by ten život moc fádní.
Líbí se mi, že jste přirozená, taková normální. Když se podíváte na naše rádoby séreblity, vidíte umělé telecí napíchané obličeje, místo rtů klobásy, místo prsou balóny...
Život - to je změna. Zkuste jiný typ brýlí, jiný účes. Volila bych spíš vzdušnější, nadýchaný, než splihlý. Co polodlouhé mikádo s ofinou, pážecí účes? Modrá barva vám sluší, tento odstín mám také velmi ráda.
Pod brýle decentní nalíčení, ne příliš hrubé, brýle jej totiž zvýrazní. Jinak je mi dost divné, že za ty 2 roky, které uplynuly od Vaší minulé otázky, jste se nikam příliš neposunula. To je škoda.
Muž, který s vámi mluví takto neomaleně, si nezaslouží ani, abyste byla jeho kamarádkou. At si dál hledá svou hvězdu. I Vy jistě jednou najdete někoho, komu se budete líbit jako kamarádka i jako žena. Jaga.
A je jedno přísloví, které říká: Není ošklivých žen. jsou jen ženy, které se neumějí udělat hezké.
Já jsem hluboce přesvědčená, že vaše přitažlivost a krása není ve vzhledu, ale v chování a v celkovém dojmu. Jen předmět je krásný tím, jak vypadá, protože se nehýbá, nemluví, nijak se nechová, chybí mu živočišnost. Nevěříš? Kolik slavných lidí je opravdu krásných? Jakože má pěknou postavu, pěkné oči, pěkné rty, pěkný nos? Vůbec! A přesto je lidi milují a obdivují. A kolik je opravdu krásných a bezchybných a jsou krásní pouze na dobře nasvícené fotce nebo soše. Kolik krásných žen je osamělých a obyčejných nebo dokonce nehezkých je v partnerství a v rodině štastná. Krása ženy není pouze ve vzhledu.
Mimo jiné bych zvolil jiné brýle, více zaoblené a menší, ale vzhledem k cenám brýlí je někdy lepší vzít "levnější"-to jen mimochodem. Krása není všechno, některým mužům se líbí spíše ženy silnější postavy, nemusí to být modelky. Dobré je zvolit i "moderní" oblečení, ne něco "babičkovského". Měl jsem kamarádku se kterou jsem si vždycky hezky pokecal, rozuměli jsme si, ale jak uvádí tvůj kamarád, "nebyla můj typ vzhledově", ale sranda s ní byla kdekoli a kdykoli.
Nejsi ošklivá. Já jsem asi tisíckrát ošklivější než ty. Máš tenké obočí, já ho mám jako Brežněv. Nos mám podobně baculatý, jako ty. A nosím menší brýle, hranaté, ale že by mi to na kráse přidalo, to se rozhodně říct nedá.
Za mě naprosto v pohodě (ošklivá určitě ne). I ta fotka je dobře udělaná.
Vzhled bych ale nepovažoval za to nejdůležitější. Jsou důležitější věci. Nějaké tuny mejkapu nebo dokonce plastiky jsou podle mě naprostá zbytečnost. Ty změní jen skořápku.
Taky záleží jaká (jak velká) nadváha. Lepší mít pár kilo navíc než se stresovat každým dekagramem nebo tím dokonce obtěžovat ostatní.
Podle té fotky to určitě nebude až tak zlé, ve ksichtě se to neprojevuje.
Podle BMI má nadváhu snad každý (údajně 75% české populace je "obézní") s tím bych se vůbec nestresoval.
Pravda vypadá trochu jak mužatka, ale neni to myslím až tak zlé. Prostě jsou takové (i daleko horší). Myslím že je to pořád v pohodě. Zase někteří chlapi vypadají dost zšenštile, já si to třeba o sobě nemyslím, ale jeden z důvodů, proč nosím plnovous je, aby bylo jasné, že nejsem slečna. Když ale takový člověk je oholený, tak nevíte, je to muž nebo žena?
Já v tom rozpor nevidím. Teda nemyslím si, že vypadáte jako mužatka, ale i mužatka může být naprosto v pohodě.
Moje manželka rozhodně není krásná fyzicky, ale je naprosto úžasná (Jsme spolu už 30 let, tak o tom něco vím )
Milá slečno, nechápu a nepochopím muže, chlapa, gentlemana, který se může takto vyjádiřit o jakékoli slečně, paní atd atd. Někdy skutečně někdo nevypadá "jako ze žurnálu", ale v tom přcce netkví charakter či duše člověka. Pokud se někdo může takto vyjádřit o osobě známé či blízké (i když je o je jen kamarádla), tak to je podle Vítězslava Nezvala "ďáblův muž a otrokář",. Vůbec na takového člověk nemyslete, neprobírejte ten hrubý výrok a uvidíte, že dřív či později bude štastná.
Tak štastné vykročení, zakázat si jakékoli vzpomínky na hulváta.
A co čočky nebo laserová operace očí? Vím, pro haždého se nehodí.
K otázce, vzhledově, z toho, co jsem viděl, nejste můj typ. Ale je mnoho jiných více či méně důležitých věcí, jedním slovem se to dá říct, jako charisma.
Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz.
Používáním poradny vyjadřujete souhlas s personifikovanou reklamou, která pomáhá financovat tento server, děkujeme.