Ahoj..určitě to pár z vás zná ..udělala se mě kulička v ušním lalůčku. Tekl s ní hnis. Ale úplně se mě to nepodařilo zničit myslíte že by mě to udělali na chirurgii? Stále tam hnis je a bolí.
To jsem zkoušela . Právě po té černé masti vytekl hnis ale teď už delší dobu tam je kulička je vidět i proti lampičce a nejde ven a bolí asi sražená krev a hnis. Nevím zda chirurgie nebo ušní.
nedoktor*
Já bych šla za obvodakem nejdriv, ale zavolala bych si dopredu.
Já bych asi zkusila nejdřív obvodního. Zavolala bych tam a náš by mi určitě řekl, at přijdu.
anonymmka
A nemůžu si zajít rovnout do nemocnice?
lenulakr*
Mně by to určitě vyčistil obvodní, do nemocnice bych ale nejdřív zavolala.
anonymmka
Já jsem našla že toto většinou odstraňují chirurgicky.
liska5
Já šla s bulkou na prstu rovnou na chirurgii. Vzali mne bez doporučení. Doktor prst sprejem umrtvil, rozřízl,odsál a nacpal dren s lékem a na cestu mi dal ATB mast. Za pár dnů kontrola, a hotovo. Berte B-komplex a Zn. Urychlí hojení. A nejezte sladké!
Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz.
Používáním poradny vyjadřujete souhlas s personifikovanou reklamou, která pomáhá financovat tento server, děkujeme.