Dobrý den,dne 1.4.2020 nám v zaměstnání předali dohodu o změně pracovní smlouvy s tím,že prac.úvazek je zkrácen na poloviční úvazek + rozpis prac.doby v omezeném provozu od 1.4-30.6.2020,dle rozpisu máme v dubnu nastoupit do práce od 21.4-30.4.20, já mám bohužel naplánovaný operační zákrok na 20.4,bylo mi sděleno, že mi bude placená neschopnost jen ty dny které máme uvedeny jako pracovní,ale nevím j jak mi bude vyplácet neschopnost sociálka,na to mi účetní nedokázala odpovědět,jestli také jen těch 10pracovních dní nebo každý den dle průměru mzdy.Děkuji za odpověď Černá Martina
3 odpovědi na otázku
Řazeno dle hodnocení
jenda2*
0x
Dohoda je akt obou stran. Snad jste to nepodepsala?
Bohužel podepsala,ale zajímalo by mě jak mi budou vypláceny dávky od 15.dne neschopnosti,jestli když je odvedeno soc.pojiš.zaměstnavatelem tak z vypočítaného průměru za každý den nebo také jen v uvedené prac.dny v rozpisu.Děkuji
Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz.
Používáním poradny vyjadřujete souhlas s personifikovanou reklamou, která pomáhá financovat tento server, děkujeme.