Dobrý den, dnes odpoledne mě bolela hlava a vzal jsem si jednu tabletu ibalgin 400. a chtěl bych se zeptat jak dlouho by se potom nemělo pít (pitím myslím pouze jeden malý panák whisky a nic víc). Hrozí nějaké nebezpečí po třech hodinách od požití přípravku? jsem zdravý, dvacetiletý, dnes velmi dobře najezený, a vážím 70 kg. Děkuji za odpověď
6 odpovědí na otázku
Řazeno dle hodnocení
jmhad*
2x
Kdybys to byla slivovice,tak můžeš hned,protože s ní se ibalgin snese.U whisky nejsou zatím u nás zkušenosti.
Alkohol se na ibalgin nemá pít, protože oboje zatěžuje játra. To že jsi se hodně najedl je spíš taky mínus než plus, protože játra musí zpracovat i to jídlo, a že jsi drobné postavy, tak bych ten panák nechala spíš až na zítra.
Jestli k tomu už došlo a jinak ibalgin snášíte, tak pro jednou nic nehrozí. Jestli se chystáte, pokud to není nutné, nedělejte to. Rozhodně nelze chlastat první ligu a chroupat k tomu ibalgin dlouhodobě.
Jestli nejste na ibalgin zvyklý, tak panák spolu s ním by mohly způsobit už jistý pocit euforie a opilosti. Jestli zvyklý jste, tak nic. Spíš je to jen takové zbytečné.
Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz.
Používáním poradny vyjadřujete souhlas s personifikovanou reklamou, která pomáhá financovat tento server, děkujeme.