Nejste přihlášen/a.

Přihlásit se do poradny

 

Sprcha ve spreji, zkušenost?

Od: babkazov®

Má někdo zkušenost se sprchou ve spreji? V pondělí mám jít na operaci. Opraví mi krevní zásoben shuntu, to znamená pořežou mi kus paže a sprcha, v tomhle horku? No, nevím, nevím. Řešením by mohla být právě sprcha ve spreji. Znáte to někdo? Funguje to?

 

6 odpovědí na otázku
Řazeno dle hodnocení

 

 


0x
Podle vzhledu a složení to jenom voda ve spreji. Na to ti stačí klasický rozprašovač a voda
km
Aqua, Glycerin, Nitrogen, Allantoin, Parfum, Sodium Methylparaben, Linalool
halamus

Já bych dal do rozprašovače DHMO, Dihydrogenmonoxid.

jir
halamus: hlavně opatrně, byly zdokumentovány případy, kdy lidé zemřeli po vdechnutí této látky!

 

bramburka

0x

Se sprchou ve spreji zkusenost nemam, ale vzala bych si s sebou stolni vetracek. Zeptejte se, jestli Vam ho tam povoli?

 


0x
Vemte si ubrousky.
Ale dnes se dává po operaci nepromokavá náplast.
Takže počítám že lehká spěchá vadit nebude, ale raději se zeptejte sestřičky.
doplněno 22.06.26 18:06: Sprcha

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz.

Používáním poradny vyjadřujete souhlas s personifikovanou reklamou, která pomáhá financovat tento server, děkujeme.

Copyright © 2004-2026 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]