Je bezpečně používat 3D tiskárnu v pokoji panelákového bytu z hlediska zdraví?
Od:gufeodpovědí:4změna:
Různí se názory používání 3D tiskárny v bytě, která údajně může škodit zdraví. Jaký je váš názor? Máme tiskárnu Creality K2 a používáme materiály PLA a PETG. Děkujeme za názory a odpovědi.
Tak asi záleží, jak často budete tisknout. Jako spát u toho se zavřeným oknem bych asi nechtěl. To větrání bych považoval za nutnost. Výhodou je, že pohon je dnes už dost tichý, ale originální malé ventilátory bývají otravně hlučné. Také bych si rozmyslel tisknout, když doma nikdo není. Ono to k tomu samozřejmě svádí u mnohahodinových tisků.
Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz.
Používáním poradny vyjadřujete souhlas s personifikovanou reklamou, která pomáhá financovat tento server, děkujeme.