Nejste přihlášen/a.
Původní název otázky: Pojištění Partner za 59 Kč měsíčně
Od: mirda46®Dobrý den, máte někdo praktickou zkušenost s pojištěním elektrospotřebičů "Partner za 59 Kč měsíčně" od Inoggy?
Vycházel bych z obecného pravidla, že plnění pojištovny je téměř vždy chybou v pojistných výlukách.
Elektrospotřebiče mají v současnosti tak dlouhou záruku, že téměř jakoukoli poruchu lze vzhledem k životnosti považovat za běžné opotřebení. Navíc spotřebiče jsou v teď tak levné a dostupné, že i v případě neopravitelnosti lze cokoli kdykoli okamžitě koupit i s dopravou zdarma. Jsou to vyhozené peníze.
Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz.
Používáním poradny vyjadřujete souhlas s personifikovanou reklamou, která pomáhá financovat tento server, děkujeme.