Ahoj, dnes udim bůček a kotletku. Po cca 8 hodinách uzení budu muset odejít. Je problém přerušení procesu? Když budu za další cca 4 hodiny pokračovat? Mám málo zkušeností, s územím jsem téměř začátečník. Díky
5 odpovědí na otázku
Řazeno dle hodnocení
standa11*
2x
Problém bude v opětovném zatopení a rozehřátí udírny, může se vytvořit kondenzát a maso je potom hodně tmavé a má nahořklou kůrku.
Asi bych to vyndal než se udírna zase nahřeje, nicméně nikdy jsem to přerušit nepotřeboval tak jen teoretizuji
Nebál bych se , maďarská čabajka se udí při nižších teplotách 4 dny . Pokud přiložíte kvalitní švestkový špalek, 4 hodiny vydrží. Pomalu rozehřívat a pak nechat na nějaké stabilní byt nižší teplotě
Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz.
Používáním poradny vyjadřujete souhlas s personifikovanou reklamou, která pomáhá financovat tento server, děkujeme.