Nejste přihlášen/a.
Zkouška těsnosti se dělá na odpadech, na vodě se dělá tlaková zkouška.
Pokud teplou vodu děláš v bojleru, tak za tu dobu vychladla, tím změnila svůj objem a po otevření přívodu se bojler dotlakoval, to samé platí i o vychladnutí teplé vody v potrubí, pokud před tvým pokusem bylo naplněné teplou vodou, zase se pak po vychladnutí zmenšil její objem a po puštění se doplnilo, pak také může lehce prokapávat wc.
Pokud o tom nic nevíš, tak ani nemáš na tlakovou zkoušku vybavení, pozvi si nezávislého instalatera nebo technika na provedení tlakové zkoušky, at máš jistotu.
Ten dodatek byl pro disela
No já to bral laicky a navíc i ze zkušenosti na stavbách, že kolikrát přes výkend něco málo pak při pondělním otevření HÚ přibude, přičemž nikde neteče=celé vedení nezazděné,volně ložené a suché (Nouzové pro potřebu výstavby,rekonstrukce...) . ale pokud to může být i jinak? Když s tím máte opačné zkušenosti tak to beru !
Pokud má rozvody i v podlaze v polystyrenu a nemá sklep, tak se to projeví i za 2 roky, než se to dostane až ke zdi a ta nasákne a vlhkost vyleze nad podlahu.
Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz.
Používáním poradny vyjadřujete souhlas s personifikovanou reklamou, která pomáhá financovat tento server, děkujeme.